Přírodověda před 18 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 19 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 25 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Zahájení školního roku 2014 / 2015

vytvořeno: 2.9.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality V pondělí 1. září proběhlo krátké zahájení nového školního roku...

Slavnostního zahájení se zúčastnil také pan starosta Ing. Miroslav Křižka, který měl krátký proslov k dětem, také je obdaroval sladkostmi. Paní učitelky dostaly květiny a povzbudivá slova. Noví žáci se seznámili s prostory naší školy, se školním řádem a dalšími povinnostmi, které je letos čekají.