Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 5 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 11 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Zahájení školního roku 2014 / 2015

vytvořeno: 2.9.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality V pondělí 1. září proběhlo krátké zahájení nového školního roku...

Slavnostního zahájení se zúčastnil také pan starosta Ing. Miroslav Křižka, který měl krátký proslov k dětem, také je obdaroval sladkostmi. Paní učitelky dostaly květiny a povzbudivá slova. Noví žáci se seznámili s prostory naší školy, se školním řádem a dalšími povinnostmi, které je letos čekají.