Společné focení před 3 dny, 15.6.2018 - fotografie ze společného fotografování jsou vystaveny na:
Pasování na čtenáře před 5 dny, 13.6.2018 - V úterý 12. června se dopoledne ve spolupráci s místní knihovnou konalo pasování prvňáčků na čtenáře. Všechny děti složily slib, který vstoupily do řádu čtenářského, dostaly šerpu, knížku a také přihlášku do knihovny. Závěrem si každý vyrobil záložku do knížky. Tímto děkujeme paní knihovnici Jitce Raclavské za spolupráci a pěkný zážitek pro děti.
Čtenářský kroužek před 5 dny, 13.6.2018 - V pondělí 11. června děti ze Čtenářského kroužku navštívily Knihovnu B. B. Buchlovana v Uherském Hradišti. Součástí návštěvy byla prohlídka synagogy, scénické čtení V naší škole je had a beseda s paní knihovnicí. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny.

Zahájení školního roku 2013 / 2014

vytvořeno: 2.9.2013, před 5 roky v rubrice Aktuality aA zase ve škole....hurááááá Po dlouhých letních prázdninách se opět otevřely třídy pro nás žáky. A co je nového? Ve škole máme nová okna. Všichni jsme se sešli na slavnostním zahájení, kde nám byla představena nová paní ředitelka.