Přírodověda před 17 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 18 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 24 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Výuka angličtiny II

vytvořeno: 31.3.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality Opět nás navštívil rodilý mluvčí

Ve škole proběhla další lekce angličtiny s rodilým mluvčím, na které se mluví jen anglicky, hrají se hry na rozvoj jazykový dovedností, zase jen a pouze v angličtině.