Vánoční přání před 1 měsícem, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 1 měsícem, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 1 měsícem, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Výuka angličtiny II

vytvořeno: 31.3.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality Opět nás navštívil rodilý mluvčí

Ve škole proběhla další lekce angličtiny s rodilým mluvčím, na které se mluví jen anglicky, hrají se hry na rozvoj jazykový dovedností, zase jen a pouze v angličtině.