Předškolička před 2 měsíci, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 1 měsícem, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 1 měsícem, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Výuka angličtiny II

vytvořeno: 31.3.2015, před 4 roky v rubrice Aktuality Opět nás navštívil rodilý mluvčí

Ve škole proběhla další lekce angličtiny s rodilým mluvčím, na které se mluví jen anglicky, hrají se hry na rozvoj jazykový dovedností, zase jen a pouze v angličtině.