Hurá na prázdniny před 2 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 2 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.
Rozloučení s páťáky před 2 dny, 3.7.2020 - V pondělí odpoledne jsme se znovu sešli v budově školy, protože počasí nepřálo plánovanému táboráku. I tak se rozloučení s žáky páté třídy neslo ve slavnostním duchu. O to slavnostnějším, že byli po dlouhé odmlce prvním ročníkem, který v podolské škole prošel celým prvním stupněm od první až do páté třídy. Vyřazení žáků se ujal pan místostarosta, přítomni byli i rodiče. Teď už bývalým žákům přejeme, ať jsou jejich kroky po cestě poznání šťastné a daří se jim ve škole i v životě. Rodičům děkujeme za důvěru a spolupráci a přejeme jim hodně radosti z jejich dětí.

Výuka angličtiny

vytvořeno: 1.6.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality Ve škole proběhla další lekce výuka angličtiny s rodilým mluvčím.

Další lekce výuky angličtiny s rodilým mluvčím proběhla v pondělí 1. června na den dětí.