Přírodověda před 21 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 22 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 28 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Výuka angličtiny

vytvořeno: 10.2.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality Dnes jsme měli ve škole návštěvu...

Dnes k nám do školy přijela z daleké Anglie z Manchestru lektorka angličtiny. Celá výuka probíhala v angličtině, bylo to perné, ale domluvili jsme se.