Předškolička před 26 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 5 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 11 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Vysvědčení ve Smajlíkově

vytvořeno: 29.1.2015, před 4 roky v rubrice Aktuality Dnes se rozdávalo vysvědčení...

Tentokrát to bylo velmi netradiční. Vysvědčení za 1. pololetí jsme nedostali ve škole, ale jeli jsme do Uherského Hradiště do herny do Smajlíkova. Byla to taková malá odměna za vysvědčení. Řádili jsme jako malé děti.