Co se děje u školkáčků před 2 měsíci, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 2 měsíci, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 2 měsíci, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Vysvědčení ve Smajlíkově

vytvořeno: 29.1.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality Dnes se rozdávalo vysvědčení...

Tentokrát to bylo velmi netradiční. Vysvědčení za 1. pololetí jsme nedostali ve škole, ale jeli jsme do Uherského Hradiště do herny do Smajlíkova. Byla to taková malá odměna za vysvědčení. Řádili jsme jako malé děti.