Vánoční stromečky ve škole před 5 dny, 6.12.2019 - Vánoční atmosféru přinesly mimo jiné do školy i nádherné vánoční stromy, které jsou letos až do stropu. Velké poděkování za ně patří tatínkovi naší druhačky Karolínky Smetkové.
Mikuláš před 5 dny, 6.12.2019 - Ve čtvrtek 5. prosince navštívil MŠ i ZŠ Mikuláš. Se svými pomocníky čertem a andělem u každého z dětí ocenili jejich dobré vlastnosti, ale našli i něco, na čem je potřeba zapracovat a do další návštěvy zlepšit. Dětem vykouzlili úsměv na tváři svým vystupováním a samozřejmě i balíčky s nadílkou. Poděkování patří všem, kteří se na přípravě podíleli, sponzorům za věci do balíčků a hlavně paní Mikulové, Krčové a andělovi.
Zahájení výuky plavání před 12 dny, 29.11.2019 - Jako každý rok i letos absolvují všechny děti v rámci hodin tělesné výchovy plaveckou výuku v Aquaparku Uherské Hradiště. První hodiny proběhly ve středu 27. 11. 2019. Žáci byli nejprve seznámeni s bezpečnostními pravidly a rozděleni do skupin. Pak následovala samotná výuka a nakonec i volné plavání.

Výlet do Vídně

vytvořeno: 8.6.2016, před 4 roky v rubrice Aktuality Náš další zahraniční zájezd začal trochu nebezpečně....:-)

Vydali jsme se do Vídně na návštěvu historického královského paláce, jeho krásných zahrad a především navštívit nejstarší Zoo v Evropě, kterou založila císařovna Marie Terezie. Náročnou procházku zvládli všichni, i ti nejmenší, někteří z nich se nechali poponášet maminkami. Počasí přímo vybízelo k vycházce, projeli jsme se vláčkem a odměnou byla dobrá zmrzlina. I přes dramatický úvod, kdy jsme