Mimořádné opatření vlády před 14 dny, 13.10.2020 - Usnesením vlády ČR ze dne 12.10.2020 o přijetí krizového opatření se od středy 14.10.2020 do 1.11.2020 omezuje provoz základních škol
Z básnické tvorby dětí před 19 dny, 8.10.2020 - Jelikož se momentálně v rámci českého jazyka zabýváme básněmi, některé děti se nechaly inspirovat hravými verši o zvířatech a vytvořily svoje vlastní.
Hodina s knihou před 24 dny, 2.10.2020 - První říjnová hodina čtení ve čtvrté a páté třídě patřila volnému výběru knihy ze školní knihovny. Děti si s knihou najdou ve třídě místo, kde se jim bude příjemně číst a po domluvě si knížku, která je zaujme, mohou na dočtení půjčit i domů.

Výlet do Vídně

vytvořeno: 8.6.2016, před 4 roky v rubrice Aktuality Náš další zahraniční zájezd začal trochu nebezpečně....:-)

Vydali jsme se do Vídně na návštěvu historického královského paláce, jeho krásných zahrad a především navštívit nejstarší Zoo v Evropě, kterou založila císařovna Marie Terezie. Náročnou procházku zvládli všichni, i ti nejmenší, někteří z nich se nechali poponášet maminkami. Počasí přímo vybízelo k vycházce, projeli jsme se vláčkem a odměnou byla dobrá zmrzlina. I přes dramatický úvod, kdy jsme