První školní den před 13 dny, 5.9.2019 - Dne 2. září byl v přítomnosti paní starostky zahájen nový školní rok. Letos jsme přivítali dva prvňáčky. Věříme, že se jim ve škole bude líbit. Přejeme všem rodičům i dětem dny plné pohody a radosti z poznávání.
Ředitelské volno v MŠ před 15 dny, 3.9.2019 - Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie do mateřské školy a školní jídelny vyhlašuje ředitelka ZŠ a MŠ, Podolí, příspěvkové organizace, ředitelské volno na úterý 10.9.2019. Nebudou zajištěny obědy pro žáky ZŠ. Výuka v ZŠ bude probíhat v běžném režimu.
Pomůcky do školy před 19 dny, 29.8.2019 - Učebnice a sešity obdrží děti v průběhu prvních dnů ve škole.

Výlet do Vídně

vytvořeno: 8.6.2016, před 3 roky v rubrice Aktuality Náš další zahraniční zájezd začal trochu nebezpečně....:-)

Vydali jsme se do Vídně na návštěvu historického královského paláce, jeho krásných zahrad a především navštívit nejstarší Zoo v Evropě, kterou založila císařovna Marie Terezie. Náročnou procházku zvládli všichni, i ti nejmenší, někteří z nich se nechali poponášet maminkami. Počasí přímo vybízelo k vycházce, projeli jsme se vláčkem a odměnou byla dobrá zmrzlina. I přes dramatický úvod, kdy jsme