Přírodověda před 17 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 18 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 25 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Výlet do Kunovic

vytvořeno: 6.6.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality Navštívili jsme Letecké muzeum, Památkový domek, zahrádku v mateřské školce, hasiče a dětské hřiště u Panského dvora.

V leteckém muzeu si chlapečci zahráli na vojáčky, děvčata v památkovém domku obdivovala krásné kroje, postýlku a vyšívané peřinky. U hasičů jsme doslova prolezli hasičská auta a na závěr nás čekal relax na průlezkách. Výlet vskutku povedený...