Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 5 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 11 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Výlet do Kunovic

vytvořeno: 6.6.2015, před 4 roky v rubrice Aktuality Navštívili jsme Letecké muzeum, Památkový domek, zahrádku v mateřské školce, hasiče a dětské hřiště u Panského dvora.

V leteckém muzeu si chlapečci zahráli na vojáčky, děvčata v památkovém domku obdivovala krásné kroje, postýlku a vyšívané peřinky. U hasičů jsme doslova prolezli hasičská auta a na závěr nás čekal relax na průlezkách. Výlet vskutku povedený...