První pomoc před 4 dny, 11.6.2021 - V přírodovědě si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli, jak náročné je poskytnout první pomoc a zda by v takové situaci uměli reagovat.
Výlet do Valtic před 4 dny, 11.6.2021 - Výlety jsme v tomto školním roce zakončili návštěvou Valtic. V Muzeu železné opony jsme si připomněli dobu nedávno minulou včetně prohlídky dobových předmětů a zajímavého výkladu. Prošli jsme se na kolonádu a po obědě si prohlédli knížecí byt v zámku a přilehlé zahrady. Děkujeme panu Krčovi za spoluúčast na této akci i mnoho zajímavých informací, které dětem předal.
Jak jsme slavili Den dětí před 6 dny, 8.6.2021 - První červnový den patřil tradičně dětem. Žáky navštívila s přánímke Dni dětí paní starostka s doprovodem a přinesla jim sladké dobroty.

Výlet do Brna

vytvořeno: 12.12.2017, před 4 roky v rubrice Základní škola V pondělí 11. prosince se celá základní škola vypravila do Brna. Navštívili jsme brněnské Planetárium, kde byl po děti připravený naučný a velmi zajímavý program o vesmíru. Poté jsme se přesunuli do města na oběd a následně si prohlédli historické centrum. Děti si poslechly pověst o brněnském drakovi a dozvěděly se, proč je jedna z věžiček nad vstupním portálem historické budovy křivá. Prošli jsme se po vánočně vyzdobeném Brně, viděli mnoho betlémů a na závěr si děti v rámci vánočních dílniček na náměstí mohly vyrobit svíčku.