Vánoční dílničky před 6 dny, 12.12.2018 - V úterý 11. prosince se konaly již tradiční dílničky. Děti si spolu s rodiči mohli přijít vyrobit vánoční dekorace a drobné dárečky jako např. svícny, výrobky z vonné soli, včelího vosku nebo vánoční andílky. K tvoření hrály koledy a kdo přišel, odcházel nejen s vlastnoručními výtvory, ale i vánoční náladou.
Mikuláš ve školce a škole před 12 dny, 6.12.2018 - S obavami čekaly děti na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Mikuláš ze své zlaté knihy četl dobré i špatné skutky dětí. Mnohé děti byly překvapené, co všechno na ně věděl. Ač se jim občas podaří trošku zazlobit, dostaly všechny děti malé balíčky s dobrotami.
Advent ve škole před 12 dny, 6.12.2018 - Ve škole začaly přípravy na svátky. Zapálili jsme první svíčku na adventním věnci. Začali jsme zdobit stromečky ve třídách, abychom si sváteční atmosféru užili co nejdéle.

Výlet do Brna

vytvořeno: 12.12.2017, před 1 rokem v rubrice Základní škola V pondělí 11. prosince se celá základní škola vypravila do Brna. Navštívili jsme brněnské Planetárium, kde byl po děti připravený naučný a velmi zajímavý program o vesmíru. Poté jsme se přesunuli do města na oběd a následně si prohlédli historické centrum. Děti si poslechly pověst o brněnském drakovi a dozvěděly se, proč je jedna z věžiček nad vstupním portálem historické budovy křivá. Prošli jsme se po vánočně vyzdobeném Brně, viděli mnoho betlémů a na závěr si děti v rámci vánočních dílniček na náměstí mohly vyrobit svíčku.