Návrat žáků do školních lavic od 18.11.2020 před 11 dny, 15.11.2020 -
Z domácích prací dětí před 27 dny, 30.10.2020 - O prázdninách měly děti možnost využít pracovní listy, ve kterých mohly najít nejen zábavu, ale i rozšířit si své znalosti.
Projekty v angličtině před 27 dny, 30.10.2020 - V rámci domácí práce si páťáci tvořili projekty s názvem About you. Děti psaly o své rodině, zálibách, mazlíčcích, kreslily, vystřihovaly a lepily. A jejich práce byly velmi povedené.

Výlet do Brna

vytvořeno: 12.12.2017, před 3 roky v rubrice Základní škola V pondělí 11. prosince se celá základní škola vypravila do Brna. Navštívili jsme brněnské Planetárium, kde byl po děti připravený naučný a velmi zajímavý program o vesmíru. Poté jsme se přesunuli do města na oběd a následně si prohlédli historické centrum. Děti si poslechly pověst o brněnském drakovi a dozvěděly se, proč je jedna z věžiček nad vstupním portálem historické budovy křivá. Prošli jsme se po vánočně vyzdobeném Brně, viděli mnoho betlémů a na závěr si děti v rámci vánočních dílniček na náměstí mohly vyrobit svíčku.