Předškolička před 2 měsíci, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Z hodiny čtení před 19 hodinami, 26.3.2019 - V hodinách čtení a psaní, které mají spojené druháci a třeťáci, se učíme spolupráci, práci s textem, porozumění čtenému i vymýšlení nových příběhů.
Divadelní představení před 6 dny, 21.3.2019 - V pondělí 25. března jsme navštívili ve Slováckém divadle představení plné humoru s názvem Tatínek 002. Ve vtipných scénkách se děti podívaly s rodinkou do lesa, k moři i do jejich bytu a dozvěděly se o tom, jak také mohou fungovat vztahy v rodině.

Výlet do Brna

vytvořeno: 12.12.2017, před 1 rokem v rubrice Základní škola V pondělí 11. prosince se celá základní škola vypravila do Brna. Navštívili jsme brněnské Planetárium, kde byl po děti připravený naučný a velmi zajímavý program o vesmíru. Poté jsme se přesunuli do města na oběd a následně si prohlédli historické centrum. Děti si poslechly pověst o brněnském drakovi a dozvěděly se, proč je jedna z věžiček nad vstupním portálem historické budovy křivá. Prošli jsme se po vánočně vyzdobeném Brně, viděli mnoho betlémů a na závěr si děti v rámci vánočních dílniček na náměstí mohly vyrobit svíčku.