Společné focení před 6 dny, 15.6.2018 - fotografie ze společného fotografování jsou vystaveny na:
Pasování na čtenáře před 8 dny, 13.6.2018 - V úterý 12. června se dopoledne ve spolupráci s místní knihovnou konalo pasování prvňáčků na čtenáře. Všechny děti složily slib, který vstoupily do řádu čtenářského, dostaly šerpu, knížku a také přihlášku do knihovny. Závěrem si každý vyrobil záložku do knížky. Tímto děkujeme paní knihovnici Jitce Raclavské za spolupráci a pěkný zážitek pro děti.
Čtenářský kroužek před 8 dny, 13.6.2018 - V pondělí 11. června děti ze Čtenářského kroužku navštívily Knihovnu B. B. Buchlovana v Uherském Hradišti. Součástí návštěvy byla prohlídka synagogy, scénické čtení V naší škole je had a beseda s paní knihovnicí. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny.

Výlet do Brna

vytvořeno: 12.12.2017, před 6 měsíci v rubrice Základní škola V pondělí 11. prosince se celá základní škola vypravila do Brna. Navštívili jsme brněnské Planetárium, kde byl po děti připravený naučný a velmi zajímavý program o vesmíru. Poté jsme se přesunuli do města na oběd a následně si prohlédli historické centrum. Děti si poslechly pověst o brněnském drakovi a dozvěděly se, proč je jedna z věžiček nad vstupním portálem historické budovy křivá. Prošli jsme se po vánočně vyzdobeném Brně, viděli mnoho betlémů a na závěr si děti v rámci vánočních dílniček na náměstí mohly vyrobit svíčku.