Co se děje u školkáčků před 14 dny, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 20 dny, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 28 dny, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Vůně medu

vytvořeno: 16.9.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality V naší škole probíhal výukový program s názvem Vůně medu...

Výukový program Vůně medu nám přijela do školy představit Lenka Pavelčíková, vedoucí ekologického centra TRNKA. Seznámili jsme se zblízka se životem včel, vos a čmeláků. Vyzkoušeli jsme si jejich produkty, ochutnávali a rozpoznávali různé druhy medu, ve skupinách jsme plnili úkoly.