Co se děje v družině před 5 dny, 25.1.2023 - Odpoledne po skončení vyučování si v družině hrajeme, tvoříme, malujeme, vaříme, pečeme i ochutnáváme, cvičíme a chodíme ven.
Hrajeme si na obchod před 5 dny, 25.1.2023 - Ve třetí třídě patřila jedna hodina prvouky obchodování. V rámci tématu zboží a výrobky jsme si vyzkoušeli obchodování, zacházení s financemi a rozhodování o nákupech.
Programování před 12 dny, 18.1.2023 - V pondělí dopoledne zpestřilo výuku programování s čarodějem Baltíkem. Naši školu navštívil přímo autor programu pan Soukup a předvedl žákům možnosti vizuálního programování. Všichni dostali vlastní heslo, takže v programu mohou pracovat i doma.

Vůně medu

vytvořeno: 16.9.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality V naší škole probíhal výukový program s názvem Vůně medu...

Výukový program Vůně medu nám přijela do školy představit Lenka Pavelčíková, vedoucí ekologického centra TRNKA. Seznámili jsme se zblízka se životem včel, vos a čmeláků. Vyzkoušeli jsme si jejich produkty, ochutnávali a rozpoznávali různé druhy medu, ve skupinách jsme plnili úkoly.