Focení dětí před 4 dny, 21.5.2019 -
Střípky ze školky před 8 dny, 17.5.2019 - Co všechno jsme zažili ve školce za poslední dobu :-)
Přehlídka dravců před 12 dny, 13.5.2019 - V pondělí 13. května jsme zhlédli představení dravých ptáků. Děti viděly orla, výra, supa, poštolku, sovy a další vzácné ptáky. Řadu z nich si mohly i pohladit či si podržet na ruce.

Vůně medu

vytvořeno: 16.9.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality V naší škole probíhal výukový program s názvem Vůně medu...

Výukový program Vůně medu nám přijela do školy představit Lenka Pavelčíková, vedoucí ekologického centra TRNKA. Seznámili jsme se zblízka se životem včel, vos a čmeláků. Vyzkoušeli jsme si jejich produkty, ochutnávali a rozpoznávali různé druhy medu, ve skupinách jsme plnili úkoly.