Přírodověda před 18 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 19 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 25 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Vůně medu

vytvořeno: 16.9.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality V naší škole probíhal výukový program s názvem Vůně medu...

Výukový program Vůně medu nám přijela do školy představit Lenka Pavelčíková, vedoucí ekologického centra TRNKA. Seznámili jsme se zblízka se životem včel, vos a čmeláků. Vyzkoušeli jsme si jejich produkty, ochutnávali a rozpoznávali různé druhy medu, ve skupinách jsme plnili úkoly.