První školní den před 13 dny, 5.9.2019 - Dne 2. září byl v přítomnosti paní starostky zahájen nový školní rok. Letos jsme přivítali dva prvňáčky. Věříme, že se jim ve škole bude líbit. Přejeme všem rodičům i dětem dny plné pohody a radosti z poznávání.
Ředitelské volno v MŠ před 15 dny, 3.9.2019 - Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie do mateřské školy a školní jídelny vyhlašuje ředitelka ZŠ a MŠ, Podolí, příspěvkové organizace, ředitelské volno na úterý 10.9.2019. Nebudou zajištěny obědy pro žáky ZŠ. Výuka v ZŠ bude probíhat v běžném režimu.
Pomůcky do školy před 19 dny, 29.8.2019 - Učebnice a sešity obdrží děti v průběhu prvních dnů ve škole.

Velikonoční dílničky

vytvořeno: 2.4.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Ve škole se konaly tradiční velikonoční dílničky.

V prostorách školy se konaly tradiční velikonoční dílničky, na které zveme rodiče, děti a také širokou veřejnost, aby si každý vyrobil nějakou pěknou velikonoční dekoraci. Nejčastěji se tvoří velikonoční zajíčci, slepičky, kuřátka, barví se kraslice. Některé výrobky jsou velmi jednoduché a mohou si je zhotovit samy děti, jiné jsou složitější a s tím jim pomohou rodiče. Každý přidá ruku k dílu.