Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 2 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Velikonoční dílničky

vytvořeno: 2.4.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Ve škole se konaly tradiční velikonoční dílničky.

V prostorách školy se konaly tradiční velikonoční dílničky, na které zveme rodiče, děti a také širokou veřejnost, aby si každý vyrobil nějakou pěknou velikonoční dekoraci. Nejčastěji se tvoří velikonoční zajíčci, slepičky, kuřátka, barví se kraslice. Některé výrobky jsou velmi jednoduché a mohou si je zhotovit samy děti, jiné jsou složitější a s tím jim pomohou rodiče. Každý přidá ruku k dílu.