Kondiční vycházka před 1 dnem, 26.11.2021 - V tělocviku jsme tentokrát vyrazili zdolat kopec do Popovic. Vycházku jsme spojili s kondičním cvičením a hrami na hřišti a nechyběl ani závěrečný běh.
Adventní čas před 1 dnem, 26.11.2021 - Celá škola se zapojila do přípravy na adventní čas. Prostory krášlí svátečně nazdobený strom a dokončují se přípravy na jarmark, který se tentokrát uskuteční formou výběru výrobků podle fotek.
Třídní schůzky MŠ před 3 dny, 24.11.2021 - Třídní schůzky v MŠ se budou konat ve středu 24.11.2021 od 16.00 online. Odkaz na připojení bude zaslán rodičům v průběhu dopoledne do mailu.

Velikonoční dílničky

vytvořeno: 2.4.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Ve škole se konaly tradiční velikonoční dílničky.

V prostorách školy se konaly tradiční velikonoční dílničky, na které zveme rodiče, děti a také širokou veřejnost, aby si každý vyrobil nějakou pěknou velikonoční dekoraci. Nejčastěji se tvoří velikonoční zajíčci, slepičky, kuřátka, barví se kraslice. Některé výrobky jsou velmi jednoduché a mohou si je zhotovit samy děti, jiné jsou složitější a s tím jim pomohou rodiče. Každý přidá ruku k dílu.