Vzpoura úrazům před 4 dny, 14.9.2020 - Jako každoročně i letos v naší škole proběhl preventivní program zaměřený na předcházení úrazům a nebezpečným situacím. Při besedě se děti dozvěděly o rizicích, která jim hrozí při hrách i sportech a způsobech ochrany zdraví. Program doprovázelo instruktážní video a především poutavé vyprávění lidí, kterým chvilková nepozornost změnila život.
Podolskou naučnou stezkou v tělocviku před 4 dny, 14.9.2020 - Dvouhodinovka tělesné výchovy patřila pobytu venku. Na podolské naučné stezce jsme si kromě čtení zajímavých informací z informačních tabulí vyzkoušeli různé způsoby běhu, překonávání překážek v přírodním prostředí i protahovací cvičení. Závěrem následovaly pohybové hry na hřišti ve Žlebu.
Projektový den na téma Sluneční soustava před 9 dny, 9.9.2020 - V pátek 4. září proběhl první projektový den zaměřený na planety naší sluneční soustavy. Děti se dozvěděly mnoho nových informací o planetách, vesmíru kolem nás i o planetě Zemi. Výstupem z projektového dne byly složky nabité informacemi - lapbooky a také mnoho poznatků, se kterými budeme nadále pracovat.

Velikonoční dílničky

vytvořeno: 2.4.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Ve škole se konaly tradiční velikonoční dílničky.

V prostorách školy se konaly tradiční velikonoční dílničky, na které zveme rodiče, děti a také širokou veřejnost, aby si každý vyrobil nějakou pěknou velikonoční dekoraci. Nejčastěji se tvoří velikonoční zajíčci, slepičky, kuřátka, barví se kraslice. Některé výrobky jsou velmi jednoduché a mohou si je zhotovit samy děti, jiné jsou složitější a s tím jim pomohou rodiče. Každý přidá ruku k dílu.