Bruslení Reduta před 11 hodinami, 19.1.2018 - V pátek 19. ledna jsme se vypravili bruslit na umělý povrch na nádvoří Reduty. Všechny děti si vyzkoušely svou obratnost a šikovnost. Dokonce i ti, kteří stáli na bruslích poprvé v životě, byli nadšení.
Ochutnávka exotického ovoce před 4 dny, 16.1.2018 - V rámci projektu Ovoce do škol jsme dostali do školy bedýnku s exotickým ovocem a informační kartou. Následně jsme pro děti připravili ochutnávku tohoto ovoce. Děti se dozvěděly zajímavé informace o mangu, nashi, granátovém jablku, avokádu a dalších tropických plodech.
Prosba o příspěvek do tomboly před 8 dny, 11.1.2018 -

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Vánoční přání

vytvořeno: 22.12.2017, před 28 dny v rubrice Základní škola ZŠ a MŠ Podolí Vám přeje krásný a klidný vánoční čas prožitý v pohodě s těmi nejbližšími a v novém roce mnoho zdraví, lásky a úspěchů. Děkujeme všem, kteří s námi spolupracují a podporují nás.