Přírodověda před 10 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 11 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 18 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Vánoční dílničky

vytvořeno: 5.12.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Čtvrteční odpoledne se ve škole tvořilo...

Ve čtvrtek 4. prosince se ve škole konaly vánoční dílničky, kde si pozvaní návštěvníci mohli tvořit vánoční ozdoby, přáníčka atd.