Přípravy na hody před 5 dny, 17.10.2019 - Jako každoročně i letos se děti ze školy připravují na hody v Podolí - nacvičují pásmo tanečků a písniček, vytváří výzdobu na výstavu zahrádkářů a připravují výrobky na jarmark.
Z hodin výtvarné výchovy před 5 dny, 17.10.2019 - V rámci podzimních témat zkoušíme různé výtvarné techniky. Práce zaměřené na podzimní plodiny si můžete prohlédnout na hody na výstavě zahrádkářů.
Hodina s knihou před 18 dny, 4.10.2019 - V rámci hodin čtení a rozvíjení čtenářské gramotnosti jednou za měsíc probíhá tzv. hodina s knihou. Děti si mohou ve škole vybrat knihu, která je zaujme a číst si v ní. Na konci hodiny pak zpracují krátký zápis o tom, co četly a mohou o knize povyprávět ostatním.

Strava bez zbytečné chemie

vytvořeno: 12.2.2016, před 4 roky v rubrice Aktuality Jak si naši školáci připravovali svoji svačinku

V rámci projektu Zdravá strava bez zbytečné chemie si naši školáci připravovali svoje svačinky. Všichni se rozdělili do skupinek, obdrželi recept, podle kterého si "nakoupili" suroviny a dali se společně do připravy. Jejich nadšení do kulinářských připrav a následná prezentace jidel spojená s ochutnávkou byli nepopsatelné.