Pasování na čtenáře před 11 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 11 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 11 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Strava bez zbytečné chemie

vytvořeno: 12.2.2016, před 6 roky v rubrice Aktuality Jak si naši školáci připravovali svoji svačinku

V rámci projektu Zdravá strava bez zbytečné chemie si naši školáci připravovali svoje svačinky. Všichni se rozdělili do skupinek, obdrželi recept, podle kterého si "nakoupili" suroviny a dali se společně do připravy. Jejich nadšení do kulinářských připrav a následná prezentace jidel spojená s ochutnávkou byli nepopsatelné.