Vánoční přání před 1 měsícem, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 1 měsícem, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 1 měsícem, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Strava bez zbytečné chemie

vytvořeno: 12.2.2016, před 4 roky v rubrice Aktuality Jak si naši školáci připravovali svoji svačinku

V rámci projektu Zdravá strava bez zbytečné chemie si naši školáci připravovali svoje svačinky. Všichni se rozdělili do skupinek, obdrželi recept, podle kterého si "nakoupili" suroviny a dali se společně do připravy. Jejich nadšení do kulinářských připrav a následná prezentace jidel spojená s ochutnávkou byli nepopsatelné.