Vánoční přání před 1 měsícem, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 1 měsícem, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 1 měsícem, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Spaní ve škole

vytvořeno: 19.6.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Loučení s žáky 5. třídy

A je to tu zase! Sotva jsme si na sebe zvykly,  nastává opět neodkladné loučení s 5. třídou, která po dvou letech opouští ZŠ Podolí.

Ač bylo dnešní počasí mírně vrtkavé, neodradilo nás od opékání špekáčků na školní zahradě společně s našimi žáky a jejich rodiči. Kdyby nás náhlá dešťová přeháňka nezahnala do malé místnosti školní družiny, jistě bychom vydrželi s posezením déle.  Ale větru a dešti neporučíš.

Tentokrát se  na školní půdě rozhodlo přenocovat pouhých sedm statečných  z celé jedenáctičlenné třídní posádky. Jak to? Nuže, některé piráty skolila viróza, jiní možná neměli odvahu a báli se školních duchů.

Noční hlídač v podobě paní učitelky se po minulých zkušenostech z podobných akcí raději posilnil dvojtou kávou, aby udržel krok s nocležníky.

Doufáme, že si všichni naši žáci uchovají jen ty příjemné školní vzpomínky a občas se za námi zastaví na kus řeči. Přejeme jim hodně úspěchů.