Přírodověda před 21 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 22 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 28 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Soutěž PECKA FILM

vytvořeno: 21.11.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Hlasujte prosím o nejlepší pexeso vytvořené žáky ŽŠ Podolí v soutěži pro charitní projekt Ulita. Pexesa jsou umístěna na stránkách peckafilm.uh.cz, žáci či kdokoliv další pro ně mohou začít hlasovat. Děkujeme za Vaše hlasy.