Výlet MŠ do Kovozoo před 22 hodinami, 16.4.2024 - Největším zážitkem tohoto týdne byla cesta vlakem do KOVOSTEELU Starého Města. Výlet se nám vydařil, i když bylo hodně chladno. Děti si prohlédly areál se zvířátky a projely se vláčkem.
Povídáme si o mláďátkách před 22 hodinami, 16.4.2024 - Na jaře všechno kvete, roste a také zvířátka mají svá mláďátka. Tento týden jsme si povídali o zvířátkách ze dvora a zahráli si i pohádky.
Výsledky zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ před 2 dny, 15.4.2024 -

Náhled obrázku

Sněhulákový den!

vytvořeno: 12.1.2016, před 8 roky v rubrice Úvod Dnes jsme si s dětmi udělali krásné dopoledne na téma Sněhuláci.Zpívalo se, tančilo, hrálo.Děti měly za úkol poskládat Sněhuláka(ve skupinkách)Naučili jsme se nový taneček.A nakonec jsme si sněhuláka vymodelovali z plastelíny.