Vánoční přání před 1 měsícem, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 1 měsícem, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 1 měsícem, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Sněhulákový den!

vytvořeno: 12.1.2016, před 4 roky v rubrice Úvod Dnes jsme si s dětmi udělali krásné dopoledne na téma Sněhuláci.Zpívalo se, tančilo, hrálo.Děti měly za úkol poskládat Sněhuláka(ve skupinkách)Naučili jsme se nový taneček.A nakonec jsme si sněhuláka vymodelovali z plastelíny.