Záchranářský pes před 5 dny, 11.10.2018 - Ve čtvrtek 11. října navštívila nás navštívila záchranářská fenka Tessie se svou paničkou, která je zároveň jejím psovodem. Obě předvedly dětem zajímavé momenty z práce záchranářů doplněné fotkami, poutavým vyprávěním i hrami pro děti. Děti si ze setkání odnesly spoustu rad a typů, jak se chovat v mimořádných situacích i při setkání se psem.
Z hodin výtvarné výchovy před 6 dny, 10.10.2018 - Ve výtvarné výchově se letos zatím věnujeme převážně podzimní tématice - plodům, které dozrávají a sklízí se touto dobou. Kreslíme, malujeme venku i ve třídě a věnujeme se i méně známým výtvarným technikám. Výsledky tvoření dětí uvidíte na výstavě zahrádkářů v domku u kaple.
Scénické čtení před 6 dny, 10.10.2018 - V pondělí v prostorách MŠ opět proběhlo scénické čtení, o které se postarali herci Slováckého divadla. Tentokrát měli pro děti připravenou Pošťáckou pohádku, která děti poučila i pobavila.

Sněhulákový den!

vytvořeno: 12.1.2016, před 3 roky v rubrice Úvod Dnes jsme si s dětmi udělali krásné dopoledne na téma Sněhuláci.Zpívalo se, tančilo, hrálo.Děti měly za úkol poskládat Sněhuláka(ve skupinkách)Naučili jsme se nový taneček.A nakonec jsme si sněhuláka vymodelovali z plastelíny.