Střípky ze školky před 8 dny, 16.1.2019 - Co se odehrálo ve školce za poslední čas
Divadlo Zlín před 10 dny, 14.1.2019 - Čtvrteční odpoledne 10. ledna opět patřilo návštěvě Městského divadla ve Zlíně. Tentokrát děti pobavilo představení s názvem Královna Koloběžka I. Dětem se pohádka moc líbila a už se těší, co uvidí příště.
Zakončení výuky plavání před 15 dny, 9.1.2019 - V pondělí 7. ledna 2019 proběhla poslední hodina plavání. Děti byly seznámeny s desaterem bezpečnosti pro plavce, vyzkoušely si, co všechno už ve vodě umí a zvládnou. Pak následovalo oblíbené volné plavání a dovádění ve vodě. Dětem bylo také vystaveno plavecké vysvědčení informující o jejich dovednostech, které bude předáno společně s pololetním vysvědčením.

Sněhulákový den!

vytvořeno: 12.1.2016, před 3 roky v rubrice Úvod Dnes jsme si s dětmi udělali krásné dopoledne na téma Sněhuláci.Zpívalo se, tančilo, hrálo.Děti měly za úkol poskládat Sněhuláka(ve skupinkách)Naučili jsme se nový taneček.A nakonec jsme si sněhuláka vymodelovali z plastelíny.