ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY před 15 dny, 21.4.2021 - Zápis dětí do mateřské školy proběhne od 2.-16.5.2021 doručením dokumentů do Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace
Testování dětí a žáků před 10 hodinami, 5.5.2021 - Od pondělí 3.5.2021 se bude provádět testování na COVID 19 již jen v pondělí. Čtvrteční testování je zrušeno.
Kočky v modré třídě před 6 dny, 30.4.2021 - Veselé kočičí kamarády vytvořily mladší žáci a teď zdobí zdi v modré třídě.

Slavnostní zahájení školního roku

vytvořeno: 2.9.2015, před 6 roky v rubrice Aktuality Přivítání žáků 1. a 5. ročníku....

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.