Výlet do ZOO Hodonín před 3 dny, 10.6.2024 - Po velkém těšení a v rámci tématu Zvířecí kamarádi vyrazily děti z MŠ na výlet za zvířátky. Počasí bylo teplé a slunečné a tak mohly děti obdivovat zvířata ve výbězích a pozorovat, co dělají, jak se krmí i odpočívají.
Exkurze ve Strážnici před 3 dny, 10.6.2024 - Školáci absolvovali exkurzi ve strážnickém skanzenu, kde se seznámili se stavbami i způsobem života našich předků. Druhou část dopoledne jsme věnovali návštěvě dílny, která se zabývá výrobou modrotisku. Dozvěděli jsme se zajímavosti o postupu i náročnosti ruční práce. Druhý den jsme ve výtvarné výchově vyzkoušeli tvorbu návrhu modrotiskového plátna.
Povídáme si o počasí před 3 dny, 10.6.2024 - Svítí sluníčko, bude pršet? Jaké jsou barvy duhy? Hrajeme si na meteorology a bavíme se o počasí.

Náhled obrázku

Slavnostní zahájení školního roku

vytvořeno: 2.9.2015, před 9 roky v rubrice Aktuality Přivítání žáků 1. a 5. ročníku....

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.