Společné focení před 3 dny, 15.6.2018 - fotografie ze společného fotografování jsou vystaveny na:
Pasování na čtenáře před 5 dny, 13.6.2018 - V úterý 12. června se dopoledne ve spolupráci s místní knihovnou konalo pasování prvňáčků na čtenáře. Všechny děti složily slib, který vstoupily do řádu čtenářského, dostaly šerpu, knížku a také přihlášku do knihovny. Závěrem si každý vyrobil záložku do knížky. Tímto děkujeme paní knihovnici Jitce Raclavské za spolupráci a pěkný zážitek pro děti.
Čtenářský kroužek před 5 dny, 13.6.2018 - V pondělí 11. června děti ze Čtenářského kroužku navštívily Knihovnu B. B. Buchlovana v Uherském Hradišti. Součástí návštěvy byla prohlídka synagogy, scénické čtení V naší škole je had a beseda s paní knihovnicí. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny.

Školní výlet MŠ- ZOO Hodonín

vytvořeno: 7.5.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality KDY- v pondělí 2.6.2014, odjezd autobusu od Obecního úřadu v 8:00.

.

Přichystejte svým dětem batůžky s uzavíratelným pitím, nějakou sladkostí (ne čokoládovou!) a pláštěnkou. Svačinka, ovoce a oběd zajištěno z MŠ.

Předpokládaný návrat kolem cca 14:00.

Vybíráme zálohu 200Kč (přeplatky po celkovém vyúčtování budou vráceny).