Vánoční dílničky před 2 dny, 13.12.2019 - Již tradičně se v předvánočním čase sešli ve škole rodiče s dětmi, aby si v rámci dílniček vytvořili vánoční dekorace k vyzdobení domova a také se předvánočně naladili.
Pečení perníčků před 2 dny, 13.12.2019 - V rámci pracovních činností se čtvrťáci a páťáci věnovali pečení perníků od výroby těsta, přes vykrajování, pečení až po ochutnávání.
Vánoční stromečky ve škole před 9 dny, 6.12.2019 - Vánoční atmosféru přinesly mimo jiné do školy i nádherné vánoční stromy, které jsou letos až do stropu. Velké poděkování za ně patří tatínkovi naší druhačky Karolínky Smetkové.

Školní výlet MŠ- ZOO Hodonín

vytvořeno: 7.5.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality KDY- v pondělí 2.6.2014, odjezd autobusu od Obecního úřadu v 8:00.

.

Přichystejte svým dětem batůžky s uzavíratelným pitím, nějakou sladkostí (ne čokoládovou!) a pláštěnkou. Svačinka, ovoce a oběd zajištěno z MŠ.

Předpokládaný návrat kolem cca 14:00.

Vybíráme zálohu 200Kč (přeplatky po celkovém vyúčtování budou vráceny).