Tvůrčí atmosféra v hodinách před 3 dny, 25.9.2022 - V výuce se žáci už dávno neučí jen sezením v lavici. V angličtině si děti měly najít pro ně příjemné místo a tam pak pracovaly. V hodině pracovních činností se děti přesunují podle potřeby tak, aby mohly spolupracovat v různých skupinkách.
Střípky ze školních dnů před 15 dny, 13.9.2022 - Během výuky i mimo ni vznikají zajímavé momentky. Ať už jde o sledování usazování sochy původem z Podolí, pečení štrúdlu v pracovních činnostech nebo vycházku do Popovic v tělesné výchově.
Vystoupení dravců před 15 dny, 13.9.2022 - Ve čtvrtek dopoledne se v areálu mateřské školy konalo představení dravců. Zkušený chovatel dětem poutavou formou přiblížil život mnoha z nich. Děti se setkaly i se vzácně se vyskytujícími druhy, ukázkami letu a krmení.

Školní výlet MŠ- ZOO Hodonín

vytvořeno: 7.5.2014, před 9 roky v rubrice Aktuality KDY- v pondělí 2.6.2014, odjezd autobusu od Obecního úřadu v 8:00.

.

Přichystejte svým dětem batůžky s uzavíratelným pitím, nějakou sladkostí (ne čokoládovou!) a pláštěnkou. Svačinka, ovoce a oběd zajištěno z MŠ.

Předpokládaný návrat kolem cca 14:00.

Vybíráme zálohu 200Kč (přeplatky po celkovém vyúčtování budou vráceny).