Vánoční přání před 1 měsícem, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 1 měsícem, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 1 měsícem, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Sběr starého papíru a elektroodpadu

vytvořeno: 30.10.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality ...papír, letáky, kartony, knihy,staré televize, rádia...

Děkujeme všem rodičům, babičkám, dědečkům, strýčkům, tetičkám, sousedům a ostatním přátelům naší ZŠ, kteří nám pomohli nasbírat úctyhodných 1994kg.

Nejvíce sběru si přivezl Michal Fornůsek - 310kg, 2. místo si zasloužila Kristýnka Havránková - 230kg a 3. místo získala Lucie Koníčková - 178kg.

Naši žáci opět projevili velké pracovní zaujetí, byť někteří pracovali poprvé (jak osobně prohlásili) a zasloužená odměna je zajisté nemine.