Pasování na čtenáře před 18 hodinami, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 2 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 2 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Sběr starého papíru a elektroodpadu

vytvořeno: 30.10.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality ...papír, letáky, kartony, knihy,staré televize, rádia...

Děkujeme všem rodičům, babičkám, dědečkům, strýčkům, tetičkám, sousedům a ostatním přátelům naší ZŠ, kteří nám pomohli nasbírat úctyhodných 1994kg.

Nejvíce sběru si přivezl Michal Fornůsek - 310kg, 2. místo si zasloužila Kristýnka Havránková - 230kg a 3. místo získala Lucie Koníčková - 178kg.

Naši žáci opět projevili velké pracovní zaujetí, byť někteří pracovali poprvé (jak osobně prohlásili) a zasloužená odměna je zajisté nemine.