Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 2 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Sběr starého papíru a elektroodpadu

vytvořeno: 30.10.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality ...papír, letáky, kartony, knihy,staré televize, rádia...

Děkujeme všem rodičům, babičkám, dědečkům, strýčkům, tetičkám, sousedům a ostatním přátelům naší ZŠ, kteří nám pomohli nasbírat úctyhodných 1994kg.

Nejvíce sběru si přivezl Michal Fornůsek - 310kg, 2. místo si zasloužila Kristýnka Havránková - 230kg a 3. místo získala Lucie Koníčková - 178kg.

Naši žáci opět projevili velké pracovní zaujetí, byť někteří pracovali poprvé (jak osobně prohlásili) a zasloužená odměna je zajisté nemine.