Výukový program o včelách Vlčnov před 5 dny, 22.5.2018 - Děti se dozvěděly spoustu zajímavých informací, vyzkoušely si nejen oblečení a jiné pomůcky včelaře, ale také si pochutnaly na sladkém medu.
UPOZORNĚNÍ PRO RODIČE před 18 dny, 9.5.2018 - V MŠ se u dětí vyskytla tzv. "pátá nemoc".
Exkurze do bunkru ve Chvalovicích před 18 dny, 9.5.2018 - V pondělí 7. května jsme navštívili pohraniční pevnost na jihu Moravy nedaleko Znojma. Pevnost byla vybudována v roce 1938 a sloužila armádě až do roku 1999. Prohlédli jsme si, jak to vypadá uvnitř, dozvěděli se, jak se vojáci střídali ve spaní a jak pobyt v takovém bunkru probíhal. Díky kompletnímu vybavení pevnosti a komentované prohlídce získaly děti představu o tom, co život vojáka obnášel. Na závěr si děti mohly prohlédnout a vyzkoušet zbraně a posádka se nimi rozloučila výstřelem z kanónu. Po obědě v restauraci ve Chvalovicích si děti užily návštěvu areálu plného atrakcí pro děti. Děkujeme manželům Krčovým za pomoc při organizaci a finančním zajištění této exkurze.

Sběr starého papíru

vytvořeno: 24.6.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

O tom, že máme ve škole velmi pracovité žáky se přesvědčujeme dnes a denně. Věřte nevěřte, podařilo se nám nasbírat 3.400kg. Na tak malý počet žáků, je to opravdu velký výkon, nehledě na to, že jim prošel rukama každý kilogram papíru.

Osm žáků, samozřejmě, že za pomoci svých rodičů,  dokonce nasbíralo více než 200 kg.  Všichny děti si  za projevenou píli zaslouží odměnu. Děkujeme také paní Fornůskové (mamimce Michala), která nám velmi pomohla.

Zde je seznam 10 nejúspěšnějších sběračů:

1. Vít Červenka  381 kg

2. Tomáš Smetana  347 kg