Beseda o Chile před 2 měsíci, 28.6.2018 - Závěrem školního roku nás navštívil pan Trávníček se svým synem, kteří pro děti měli připravenou poutavou přednášku o Chile. Zároveň se s námi přišla před prázdninami rozloučit paní starostka s panem účetním a přinesli dětem pomyslnou sladkou tečku za školním rokem.
Poznáváme Dolní Poolšaví před 2 měsíci, 28.6.2018 - V úterý a ve středu před koncem školního roku jsme vyrazili na putování po okolí Podolí - do Popovic, Hradčovic a Drslavic. Poznávali jsme nejen místní krásnou přírodu, ale také navštívili zajímavá místa. V Popovicích amfiteátr a firmu Přesné odlitky, kde jsme mohli vidět celý výrobní proces. V Drslavicích firmu Lima, která vyrábí svíčky a v Hradčovicích mnoho opravených pamětihodností.
Sběr před 2 měsíci, 28.6.2018 - V pondělí 25. června se uskutečnil již tradičně sběr papíru, elektrospotřebičů a vršků od PET lahví. Před budovou ZŠ byl přistaven kontejner, kam děti svážely sběrný materiál. Děkujeme všem, kteří přispěli. Peníze budou použity na odměny pro děti a učební pomůcky.

Sběr starého papíru

vytvořeno: 24.6.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality [DOPLNIT TEXT]

O tom, že máme ve škole velmi pracovité žáky se přesvědčujeme dnes a denně. Věřte nevěřte, podařilo se nám nasbírat 3.400kg. Na tak malý počet žáků, je to opravdu velký výkon, nehledě na to, že jim prošel rukama každý kilogram papíru.

Osm žáků, samozřejmě, že za pomoci svých rodičů,  dokonce nasbíralo více než 200 kg.  Všichny děti si  za projevenou píli zaslouží odměnu. Děkujeme také paní Fornůskové (mamimce Michala), která nám velmi pomohla.

Zde je seznam 10 nejúspěšnějších sběračů:

1. Vít Červenka  381 kg

2. Tomáš Smetana  347 kg