Co se děje u školkáčků před 14 dny, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 20 dny, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 28 dny, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Růžový den v II. třídě

vytvořeno: 30.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Poslední z barevných dnů byl ve znamení růžové barvy. Celým dopolednem nás provázel příběh O Šípkové Růžence. Děvčátka se proměnila v princezny a stateční princové je probouzeli z dlouhého spánku. Vystříhali jsme si papírová srdíčka- jako symbol lásky- protože jsme ve školce všichni kamarádi a máme se rádi.