Předškolička před 2 měsíci, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 1 měsícem, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 1 měsícem, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Růžový den v II. třídě

vytvořeno: 30.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Poslední z barevných dnů byl ve znamení růžové barvy. Celým dopolednem nás provázel příběh O Šípkové Růžence. Děvčátka se proměnila v princezny a stateční princové je probouzeli z dlouhého spánku. Vystříhali jsme si papírová srdíčka- jako symbol lásky- protože jsme ve školce všichni kamarádi a máme se rádi.