Výlet do Pavlova a Mikulova před 2 dny, 22.9.2021 - První letošní výlet se zaměřením na historii patřil archeoparku Pavlov a místní expozici, která je mimo jiné zajímavá svým interaktivním zpracováním. Děti si mohly vystavené věci nejen prohlédnout, ale i vyzkoušet. V Mikulově jsme se po obědě vypravili prozkoumat město a nakonec se potěšili krásným výhledem ze Svatého kopečku.
Veselé cestičky v MŠ před 11 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 11 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.

Růžový den v II. třídě

vytvořeno: 30.4.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Poslední z barevných dnů byl ve znamení růžové barvy. Celým dopolednem nás provázel příběh O Šípkové Růžence. Děvčátka se proměnila v princezny a stateční princové je probouzeli z dlouhého spánku. Vystříhali jsme si papírová srdíčka- jako symbol lásky- protože jsme ve školce všichni kamarádi a máme se rádi.