Poslední předvánoční den školy před 29 dny, 18.12.2020 - V tomto kalendářním roce jsme se naposled sešli ve škole. Den zahájila přáním paní starostka, která spolu s panem místostarostou přišla potěšit krabicí plnou dobrot. Během prvních dvou hodin jsme si rozdali dárky, popřáli si hezké prožití Vánoc a společně si užili vánoční atmosféru.
Vánoční tvoření nejen z keramiky před 1 měsícem, 10.12.2020 - V rámci školní družiny probíhají tématicky zaměřená odpoledne - keramické tvoření, pečení perníčků, vánoční vyrábění dekorací a ozdob. Těmito a dalšími aktivitami paní učitelky vnáší vánoční atmosféru a krátí dětem čekání na nejkrásnější svátky v roce.
Čteme pro Kuře před 1 měsícem, 7.12.2020 - Podpořme dobrou věc

Růžový den v II. třídě

vytvořeno: 30.4.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Poslední z barevných dnů byl ve znamení růžové barvy. Celým dopolednem nás provázel příběh O Šípkové Růžence. Děvčátka se proměnila v princezny a stateční princové je probouzeli z dlouhého spánku. Vystříhali jsme si papírová srdíčka- jako symbol lásky- protože jsme ve školce všichni kamarádi a máme se rádi.