Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 4 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 10 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Projektové dopoledne

vytvořeno: 3.11.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Co se dělo po probuzení ve škole?

Těžké bylo probuzení po  noční stezce odvahy....a hned ráno jsme se dali do práce. Čekalo nás projektové dopoledne Halloween. Také proběhlo vyhodnocení večerní soutěže a stezky odvahy.