Pasování na čtenáře před 18 hodinami, 17.5.2024 - Prvňáčci navštívili místní knihovnu a po složení čtenářského slibu byli slavnostně pasováni na čtenáře.
A bylo vystoupení... před 2 dny, 16.5.2024 - Dlouhé přípravy, velké těšení, trocha nervozity a pak závěrečný potlesk a je po vystoupení. Podívejte se na fotky z příprav a pohledy do zákulisí. Děkujeme všem za milou a vřelou atmosféru, tleskáme dětem za zvládnutí a těšíme se na další setkání.
Nordic walking před 2 dny, 16.5.2024 - Pondělní ráno jsme ve škole odstartovali dlouho očekávanou první částí kurzu chůze s holemi. Usměvavá instruktora Hanka provedla žáky rozcvičkou, různými způsoby chůze a netradičním využitím holí. Všichni už se těšíme na červnové pokračování.

Náhled obrázku

Projektové dopoledne

vytvořeno: 3.11.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Co se dělo po probuzení ve škole?

Těžké bylo probuzení po  noční stezce odvahy....a hned ráno jsme se dali do práce. Čekalo nás projektové dopoledne Halloween. Také proběhlo vyhodnocení večerní soutěže a stezky odvahy.