Přírodověda před 19 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 20 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 27 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Projektové dopoledne

vytvořeno: 3.11.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Co se dělo po probuzení ve škole?

Těžké bylo probuzení po  noční stezce odvahy....a hned ráno jsme se dali do práce. Čekalo nás projektové dopoledne Halloween. Také proběhlo vyhodnocení večerní soutěže a stezky odvahy.