Bruslení Reduta před 11 hodinami, 19.1.2018 - V pátek 19. ledna jsme se vypravili bruslit na umělý povrch na nádvoří Reduty. Všechny děti si vyzkoušely svou obratnost a šikovnost. Dokonce i ti, kteří stáli na bruslích poprvé v životě, byli nadšení.
Ochutnávka exotického ovoce před 4 dny, 16.1.2018 - V rámci projektu Ovoce do škol jsme dostali do školy bedýnku s exotickým ovocem a informační kartou. Následně jsme pro děti připravili ochutnávku tohoto ovoce. Děti se dozvěděly zajímavé informace o mangu, nashi, granátovém jablku, avokádu a dalších tropických plodech.
Prosba o příspěvek do tomboly před 8 dny, 11.1.2018 -

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut cursus facilisis nibh eu imperdiet. Suspendisse ultricies ultricies orci. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Etiam ac mauris luctus odio pretium bibendum. Phasellus consequat nunc congue dui ultrices sodales. Vestibulum tincidunt, neque in tristique varius, nisi libero convallis risus, a viverra erat leo in ante. Fusce condimentum, est non rhoncus interdum, elit augue fermentum magna, eu aliquam est purus vitae eros.

Překvapení v MŠ

vytvořeno: 5.1.2018, před 14 dny v rubrice Aktuality Děti čekala spousta dárečků. O to větší přišla radost, když se po společném rozbalení objevily dárky, které si děti přály. Jejich radost mluví za vše, ještě jednou všem, kteří se na této radosti podíleli, moc DĚKUJEME.