Předškolička před 2 měsíci, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Z hodiny čtení před 19 hodinami, 26.3.2019 - V hodinách čtení a psaní, které mají spojené druháci a třeťáci, se učíme spolupráci, práci s textem, porozumění čtenému i vymýšlení nových příběhů.
Divadelní představení před 6 dny, 21.3.2019 - V pondělí 25. března jsme navštívili ve Slováckém divadle představení plné humoru s názvem Tatínek 002. Ve vtipných scénkách se děti podívaly s rodinkou do lesa, k moři i do jejich bytu a dozvěděly se o tom, jak také mohou fungovat vztahy v rodině.

Předškolička 5.2.

vytvořeno: 10.2.2015, před 4 roky v rubrice Aktuality Předškoláčkům brzy nastanou povinnosti....

Ve čtvrtek 5. února se konala první předškolička pro budoucí prvňáčky naší školy. Děti přišly společně s rodiči a prarodiči. Přišlo jich dokonce více, než jich bylo u zápisu, přišli i ti, kteří půjdou k zápisu až příští rok, aby zjistili, jak to v naší škole vypadá a jak s dětmi pracujeme.