Společné focení před 6 dny, 15.6.2018 - fotografie ze společného fotografování jsou vystaveny na:
Pasování na čtenáře před 8 dny, 13.6.2018 - V úterý 12. června se dopoledne ve spolupráci s místní knihovnou konalo pasování prvňáčků na čtenáře. Všechny děti složily slib, který vstoupily do řádu čtenářského, dostaly šerpu, knížku a také přihlášku do knihovny. Závěrem si každý vyrobil záložku do knížky. Tímto děkujeme paní knihovnici Jitce Raclavské za spolupráci a pěkný zážitek pro děti.
Čtenářský kroužek před 8 dny, 13.6.2018 - V pondělí 11. června děti ze Čtenářského kroužku navštívily Knihovnu B. B. Buchlovana v Uherském Hradišti. Součástí návštěvy byla prohlídka synagogy, scénické čtení V naší škole je had a beseda s paní knihovnicí. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny.

Předškolička 5.2.

vytvořeno: 10.2.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality Předškoláčkům brzy nastanou povinnosti....

Ve čtvrtek 5. února se konala první předškolička pro budoucí prvňáčky naší školy. Děti přišly společně s rodiči a prarodiči. Přišlo jich dokonce více, než jich bylo u zápisu, přišli i ti, kteří půjdou k zápisu až příští rok, aby zjistili, jak to v naší škole vypadá a jak s dětmi pracujeme.