Přišel k nám Mikuláš před 1 dnem, 6.12.2022 - V pondělí obešel děti ze základní i mateřské školy Mikuláš se svou družinou. Tohoto úkolu se již tradičně zhostili žáci páté třídy. Kromě balíčků měli připravenou i krátkou promluvu ke každému dítku. Svůj úkol splnili výborně a vykouzlili atmosféru plnou překvapení a radosti.
Co se děje ve školce před 5 dny, 2.12.2022 - Ve školce už je znát, že se blíží čas Vánoc. Děti si vyzkoušely pečení perníčků, tvoření z papíru a povídaly si o svátku svaté Barbory, který bude v neděli. Při vycházkách je patrné, že přišel zimní čas a je potřeba se teple oblékat. Týden dětem zpříjemnilo divadélko, které přijelo zahrát tři výchovné pohádky.
Návštěva planetária před 12 dny, 25.11.2022 - V planetáriu v Uherském Brodě byl pro žáky připraven zajímavý program. Děti se podívaly na noční oblohu různých ročních období, cestovaly galaxií, viděly zblízka hvězdy i planety. V rámci poutavé přednášky jsme shlédli dva dokumenty o vesmíru. Procházku po městě jsme završili u krásného dřevěného betlému na náměstí.

Pozvánka na karneval

vytvořeno: 8.3.2014, před 9 roky v rubrice Aktuality Zveme Vás na dětský karneval dne 15.3.2014. Věcné dary do tomboly můžete přinést do školy do 13. 3. 2014. Výtěžek karnevalu bude použit na realizaci a vybavení budoucí školní zahrady. Děkujeme.