Vánoční dílničky před 2 dny, 13.12.2019 - Již tradičně se v předvánočním čase sešli ve škole rodiče s dětmi, aby si v rámci dílniček vytvořili vánoční dekorace k vyzdobení domova a také se předvánočně naladili.
Pečení perníčků před 2 dny, 13.12.2019 - V rámci pracovních činností se čtvrťáci a páťáci věnovali pečení perníků od výroby těsta, přes vykrajování, pečení až po ochutnávání.
Vánoční stromečky ve škole před 9 dny, 6.12.2019 - Vánoční atmosféru přinesly mimo jiné do školy i nádherné vánoční stromy, které jsou letos až do stropu. Velké poděkování za ně patří tatínkovi naší druhačky Karolínky Smetkové.

Návštěva Policie v Mateřské škole

vytvořeno: 20.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 20.3. nás ve školce navštívila milá paní policistka, která nám pověděla o pravidlech bezpečnosti a ukázala nám pomůcky, které využívá ke své práci. Děti měly největší radost se zkoušení policejní uniformy a už se těší na další shledání.