Předškolička před 2 měsíci, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 1 měsícem, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 1 měsícem, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Návštěva Policie v Mateřské škole

vytvořeno: 20.3.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 20.3. nás ve školce navštívila milá paní policistka, která nám pověděla o pravidlech bezpečnosti a ukázala nám pomůcky, které využívá ke své práci. Děti měly největší radost se zkoušení policejní uniformy a už se těší na další shledání.