Veselé cestičky v MŠ před 4 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 4 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.
Altán na školním dvoře před 4 dny, 12.9.2021 - V družině byl za spolupráce dětí a paní učitelky postaven altán, který slouží jako úkryt před sluncem, místo pro hry i venkovní třída k výuce za hezkého počasí.

Návštěva Policie v Mateřské škole

vytvořeno: 20.3.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 20.3. nás ve školce navštívila milá paní policistka, která nám pověděla o pravidlech bezpečnosti a ukázala nám pomůcky, které využívá ke své práci. Děti měly největší radost se zkoušení policejní uniformy a už se těší na další shledání.