Předvelikonoční návštěva oveček před 1 dnem, 23.4.2019 - Poslední středeční hodina před Velikonoci patřila návštěvě oveček u Baičevů. Děkujeme za možnost návštěvy, vyprávění o zvířatech i občerstvení.
Velikonoční dílničky před 1 dnem, 23.4.2019 - I letos měli možnost děti i rodiče navštívit velikonoční dílničky a vyrobit si jarní dekorace. Výběr aktivit byl pestrý - od zdobení vajíček a perníků přes výrobu přáníček až po drobné předměty k výzdobě domova.
Včelařský kroužek před 1 dnem, 23.4.2019 - Ve včelařském kroužku se děti učí nejen teoretické poznatky ze života včel a péče o ně, ale i zkoušejí praktické dovednosti nezbytné pro každého včelaře.

Podzim- pouštění draka

vytvořeno: 30.9.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality Mámo, táto draci letí,                                                                                                                                                                             letí, letí do nebe.                                                                                                                                                                                   První, druhý i ten třetí,                                                                                                                                                                         usmívá se na tebe.