První školní den před 13 dny, 5.9.2019 - Dne 2. září byl v přítomnosti paní starostky zahájen nový školní rok. Letos jsme přivítali dva prvňáčky. Věříme, že se jim ve škole bude líbit. Přejeme všem rodičům i dětem dny plné pohody a radosti z poznávání.
Ředitelské volno v MŠ před 15 dny, 3.9.2019 - Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie do mateřské školy a školní jídelny vyhlašuje ředitelka ZŠ a MŠ, Podolí, příspěvkové organizace, ředitelské volno na úterý 10.9.2019. Nebudou zajištěny obědy pro žáky ZŠ. Výuka v ZŠ bude probíhat v běžném režimu.
Pomůcky do školy před 19 dny, 29.8.2019 - Učebnice a sešity obdrží děti v průběhu prvních dnů ve škole.

Podzim- pouštění draka

vytvořeno: 30.9.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality Mámo, táto draci letí,                                                                                                                                                                             letí, letí do nebe.                                                                                                                                                                                   První, druhý i ten třetí,                                                                                                                                                                         usmívá se na tebe.