Slavnostní ukončení školního roku 2020/2021 před 23 dny, 7.7.2021 - Poslední červnový den patřil předání vysvědčení a loučení. Školu navštívili i zástupci obce Podolí. Přejeme všem dětem i jejich blízkým prázdniny plné sluníčka a radosti ze společně strávených chvil.
Výšlap do Amfíku před 23 dny, 7.7.2021 - Předposlední školní den patřil toulkám okolní přírodou. Čtvrťáci a páťáci ho strávili procházkou do Amfíku. Osvěžili jsme se u studánky, zastavili se u rybníka s labutěmi, poseděli na zahrádce restaurace a užili si spoustu zábavy.
Párty pro páťáky před 23 dny, 7.7.2021 - V posledním týdnu školy jsme se na školním dvoře rozloučili se druhou třídou, která byla v ZŠ celých pět let prvního stupně. Vzduchem létaly zátky od dětského šampaňského, připíjelo se na šťastnou další životní etapu, tančilo se a hrály se hry. Školu opouští devět žáků páté třídy. Přejeme všem, ať se jim daří.

Podzim- pouštění draka

vytvořeno: 30.9.2013, před 8 roky v rubrice Aktuality Mámo, táto draci letí,                                                                                                                                                                             letí, letí do nebe.                                                                                                                                                                                   První, druhý i ten třetí,                                                                                                                                                                         usmívá se na tebe.