Přírodověda před 17 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 18 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 24 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Podzim- pouštění draka

vytvořeno: 30.9.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality Mámo, táto draci letí,                                                                                                                                                                             letí, letí do nebe.                                                                                                                                                                                   První, druhý i ten třetí,                                                                                                                                                                         usmívá se na tebe.