Vánoční přání před 1 měsícem, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 1 měsícem, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 1 měsícem, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Podzim- pouštění draka

vytvořeno: 30.9.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality Mámo, táto draci letí,                                                                                                                                                                             letí, letí do nebe.                                                                                                                                                                                   První, druhý i ten třetí,                                                                                                                                                                         usmívá se na tebe.