Přírodověda před 15 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 15 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 22 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Poděkování sponzorům

vytvořeno: 25.12.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality Za sponzorské dary dětem na Vánoce děkujeme rodině Krčové (peněžní dar), Jaroslavu Ruttovi (hračky pro děti), Dagmar Vackové (výtvarné potřeby). Všem sponzorům děkujeme a přejeme příjemné prožití svátků vánočních.