Karnevalové veselí v základní škole před 10 dny, 15.2.2021 - Pondělní dopoledne patřilo ve škole maskám. Na programu byly výukové a vzdělávací hry, ale taky tanec a zábava. Nechyběla ani tombola a spousta radosti.
Tvoříme venku, ve škole i doma před 20 dny, 5.2.2021 - Pokud nám počasí dovolí, patří středeční hodiny tělocviku vycházkám. Na jedné z nich děti postavily sněhuláky pro Afriku a tak podpořily projekt, do něhož se každoročně škola zapojuje. Žáci první, druhé a třetí třídy vyzdobili svými dílky vstupní chodbu, ve družině se zase tvoří z korálků a doma se zkouší návrhy šatů. I když současná situace není ideální, snažíme se, aby děti formou co nejzajímavějších činností pokračovaly ve svém vzdělávání dál.
Informace k provozu škol a školských zařízení od 1. února 2021 do 14. února 2021 před 28 dny, 28.1.2021 - MŠMT informuje:

Poděkování sponzorům

vytvořeno: 25.12.2013, před 7 roky v rubrice Aktuality Za sponzorské dary dětem na Vánoce děkujeme rodině Krčové (peněžní dar), Jaroslavu Ruttovi (hračky pro děti), Dagmar Vackové (výtvarné potřeby). Všem sponzorům děkujeme a přejeme příjemné prožití svátků vánočních.