Karneval před 9 dny, 10.2.2020 - Nedělní odpoledne patřilo karnevalovému veselí v kulturním domě. Na programu byla živá hudba, tanec, zábava a na závěr bohatá tombola. Děti roztančila i Simonka Vagdalová, která si připravila pohybové vystoupení k několika písničkám a sklidila zasloužený úspěch a potlesk. Děkujeme tímto obci Podolí a všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu karnevalu a sponzorům za dárky do tomboly.
Bruslení před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci všestranného rozvoje sportovních dovedností dětí jsou hodiny tělocviku v měsíci únoru věnovány bruslení na nádvoří Jezuitské koleje v Uherském Hradišti.
Veršování před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci hodin čtení si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli netradiční práci s verši, dramatizaci, pantomimu i vlastní tvorbu.

Poděkování sponzorům

vytvořeno: 25.12.2013, před 6 roky v rubrice Aktuality Za sponzorské dary dětem na Vánoce děkujeme rodině Krčové (peněžní dar), Jaroslavu Ruttovi (hračky pro děti), Dagmar Vackové (výtvarné potřeby). Všem sponzorům děkujeme a přejeme příjemné prožití svátků vánočních.