Hurá na prázdniny před 2 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 2 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.
Rozloučení s páťáky před 2 dny, 3.7.2020 - V pondělí odpoledne jsme se znovu sešli v budově školy, protože počasí nepřálo plánovanému táboráku. I tak se rozloučení s žáky páté třídy neslo ve slavnostním duchu. O to slavnostnějším, že byli po dlouhé odmlce prvním ročníkem, který v podolské škole prošel celým prvním stupněm od první až do páté třídy. Vyřazení žáků se ujal pan místostarosta, přítomni byli i rodiče. Teď už bývalým žákům přejeme, ať jsou jejich kroky po cestě poznání šťastné a daří se jim ve škole i v životě. Rodičům děkujeme za důvěru a spolupráci a přejeme jim hodně radosti z jejich dětí.

Poděkování

vytvořeno: 15.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Děkujeme všem za příspěvky do tomboly

Děkujeme rodičům, kteří přispěli dětem do tomboly pěknými dárky.

Dále velké poděkování patří:

Arktida

BA&CON pack s.r.o.

KMS Hluk

Kovář Plus, s. r. o.

Koupaliště Hluk, Ondřej Kotačka

Moreau Agri, s. r. o.

Obec Popovice

Tekoo, s. r. o.

Toko Agri

Zdravotní pojišťovna ministerstva ČR

Nevyzvednuté ceny z tomboly si můžete vyzvednout v Základní škole do pátku 21.3.2014 po předložení výherního lístku.

Výtěžek z karnevalu bude použit na úpravy školní zahrady.

Ing. Jana Buršová – ředitelka ZŠ a MŠ Podolí