Zápis do 1. třídy před 7 hodinami, 12.4.2024 - Osmé dubnové odpoledne patřilo budoucím prvňáčkům. Děti si u zápisu vyzkoušely, co všechno už znají a zvládnou, seznámily se s některými budoucími spolužáky i pedagogy. Starší žáci pro ně měli připravený dopis na přivítání i dárečky a diplom na památku. Už se na nové žáčky všichni moc těšíme!
Výstava kol s přednáškou před 7 hodinami, 12.4.2024 - Děkujeme tímto panu Pavlíkovi za pozvání na úžasnou výstavu historických a dřevěných kol, které sám vyrábí. Poutavým vyprávěním děti seznámil s historií cyklistiky, vznikem jízdních kol i zajímavými osobnostmi. Kromě vyprávění měl pro děti připravenou i soutěž o ceny a krásné jedlé suvenýry. Děkujeme!
Zápis do první třídy před 7 dny, 5.4.2024 - Srdečně zveme rodiče a budoucí prvňáčky k zápisu do 1. třídy pro školní rok 2024/2025. Ve zrekonstruované budově s tradicí a historií se na vás těší noví spolužáci i pedagogové.

Náhled obrázku

Poděkování

vytvořeno: 15.3.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Děkujeme všem za příspěvky do tomboly

Děkujeme rodičům, kteří přispěli dětem do tomboly pěknými dárky.

Dále velké poděkování patří:

Arktida

BA&CON pack s.r.o.

KMS Hluk

Kovář Plus, s. r. o.

Koupaliště Hluk, Ondřej Kotačka

Moreau Agri, s. r. o.

Obec Popovice

Tekoo, s. r. o.

Toko Agri

Zdravotní pojišťovna ministerstva ČR

Nevyzvednuté ceny z tomboly si můžete vyzvednout v Základní škole do pátku 21.3.2014 po předložení výherního lístku.

Výtěžek z karnevalu bude použit na úpravy školní zahrady.

Ing. Jana Buršová – ředitelka ZŠ a MŠ Podolí