Poděkování

vytvořeno: 15.3.2014, před 11 roky v rubrice Aktuality Děkujeme všem za příspěvky do tomboly

Děkujeme rodičům, kteří přispěli dětem do tomboly pěknými dárky.

Dále velké poděkování patří:

Arktida

BA&CON pack s.r.o.

KMS Hluk

Kovář Plus, s. r. o.

Koupaliště Hluk, Ondřej Kotačka

Moreau Agri, s. r. o.

Obec Popovice

Tekoo, s. r. o.

Toko Agri

Zdravotní pojišťovna ministerstva ČR

Nevyzvednuté ceny z tomboly si můžete vyzvednout v Základní škole do pátku 21.3.2014 po předložení výherního lístku.

Výtěžek z karnevalu bude použit na úpravy školní zahrady.

Ing. Jana Buršová – ředitelka ZŠ a MŠ Podolí