Pololetní vysvědčení a výstava Krysáci před 3 dny, 31.1.2023 - Poslední lednový den patřil slavnostnímu předání vysvědčení. V uherskobrodském muzeu si děti užily interaktivní výstavu Krysáci a také dostaly vysvědčení. Sladkou tečkou byla na závěr návštěva cukrárny.
Beseda s pamětnicí před 3 dny, 31.1.2023 - Základní školu navštívila paní Velichová, aby dětem svým povídáním i dobovými fotografiemi přiblížila minulé časy. Zavzpomínala na historii školní budovy, obce i mnohých obyvatel Podolí. Tímto jí i dalším návštěvnícím děkujeme za poučné a příjemně strávené dopoledne.
Co se děje v družině před 10 dny, 25.1.2023 - Odpoledne po skončení vyučování si v družině hrajeme, tvoříme, malujeme, vaříme, pečeme i ochutnáváme, cvičíme a chodíme ven.

Poděkování

vytvořeno: 15.3.2014, před 9 roky v rubrice Aktuality Děkujeme všem za příspěvky do tomboly

Děkujeme rodičům, kteří přispěli dětem do tomboly pěknými dárky.

Dále velké poděkování patří:

Arktida

BA&CON pack s.r.o.

KMS Hluk

Kovář Plus, s. r. o.

Koupaliště Hluk, Ondřej Kotačka

Moreau Agri, s. r. o.

Obec Popovice

Tekoo, s. r. o.

Toko Agri

Zdravotní pojišťovna ministerstva ČR

Nevyzvednuté ceny z tomboly si můžete vyzvednout v Základní škole do pátku 21.3.2014 po předložení výherního lístku.

Výtěžek z karnevalu bude použit na úpravy školní zahrady.

Ing. Jana Buršová – ředitelka ZŠ a MŠ Podolí