Co jsme dělali v uplynulém týdnu před 1 dnem, 29.3.2020 - I nadále pokračuje domácí výuka a "škola na dálku". Snažíme se pro děti kromě učení vymyslet na každý den něco zajímavého, co je pobaví a potěší. A naopak nás těší, když se s námi děti a rodiče o fotky ze svých aktivit podělí. Ať už je to sport, výtvarné počiny, domácí pečení nebo výlety do přírody. V galerii můžete vidět, jak si děti představují Tvář jara, domeček pro lesní živočichy i jak tráví volný čas.
Pozdravy od dětí před 9 dny, 21.3.2020 - S dětmi se teď sice nevídáme ve škole, ale i tak jsme s nimi i rodiči stále v kontaktu. Děti posílají pozdravy a rodiče fotky, jak se děti doma učí i baví, vyrábí roušky nebo jak slaví "ponožkový den".
Výtvarné aktivity před 12 dny, 18.3.2020 - I když momentálně nemůže probíhat výuka ve škole, snažíme se s dětmi i rodiči komunikovat alespoň prostřednictvím moderních technologií. Velmi nás těší zpětná vazba rodičů, kteří posílají fotky výtvorů a prací dětí. Např. v rámci výtvarné výchovy to byla stavba obydlí z přírodnin pro hmyz, skřítky a další obyvatele dle fantazie dětí. Při minulém tvoření se děti inspirovaly klipem k písni Somebody that I used to know a vznikala tak díla složená z geometrických tvarů.

Poděkování

vytvořeno: 15.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Děkujeme všem za příspěvky do tomboly

Děkujeme rodičům, kteří přispěli dětem do tomboly pěknými dárky.

Dále velké poděkování patří:

Arktida

BA&CON pack s.r.o.

KMS Hluk

Kovář Plus, s. r. o.

Koupaliště Hluk, Ondřej Kotačka

Moreau Agri, s. r. o.

Obec Popovice

Tekoo, s. r. o.

Toko Agri

Zdravotní pojišťovna ministerstva ČR

Nevyzvednuté ceny z tomboly si můžete vyzvednout v Základní škole do pátku 21.3.2014 po předložení výherního lístku.

Výtěžek z karnevalu bude použit na úpravy školní zahrady.

Ing. Jana Buršová – ředitelka ZŠ a MŠ Podolí