Pasování na čtenáře před 6 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 6 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 6 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Poděkování

vytvořeno: 15.3.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Děkujeme všem za příspěvky do tomboly

Děkujeme rodičům, kteří přispěli dětem do tomboly pěknými dárky.

Dále velké poděkování patří:

Arktida

BA&CON pack s.r.o.

KMS Hluk

Kovář Plus, s. r. o.

Koupaliště Hluk, Ondřej Kotačka

Moreau Agri, s. r. o.

Obec Popovice

Tekoo, s. r. o.

Toko Agri

Zdravotní pojišťovna ministerstva ČR

Nevyzvednuté ceny z tomboly si můžete vyzvednout v Základní škole do pátku 21.3.2014 po předložení výherního lístku.

Výtěžek z karnevalu bude použit na úpravy školní zahrady.

Ing. Jana Buršová – ředitelka ZŠ a MŠ Podolí