Vzpoura úrazům před 4 dny, 14.9.2020 - Jako každoročně i letos v naší škole proběhl preventivní program zaměřený na předcházení úrazům a nebezpečným situacím. Při besedě se děti dozvěděly o rizicích, která jim hrozí při hrách i sportech a způsobech ochrany zdraví. Program doprovázelo instruktážní video a především poutavé vyprávění lidí, kterým chvilková nepozornost změnila život.
Podolskou naučnou stezkou v tělocviku před 4 dny, 14.9.2020 - Dvouhodinovka tělesné výchovy patřila pobytu venku. Na podolské naučné stezce jsme si kromě čtení zajímavých informací z informačních tabulí vyzkoušeli různé způsoby běhu, překonávání překážek v přírodním prostředí i protahovací cvičení. Závěrem následovaly pohybové hry na hřišti ve Žlebu.
Projektový den na téma Sluneční soustava před 9 dny, 9.9.2020 - V pátek 4. září proběhl první projektový den zaměřený na planety naší sluneční soustavy. Děti se dozvěděly mnoho nových informací o planetách, vesmíru kolem nás i o planetě Zemi. Výstupem z projektového dne byly složky nabité informacemi - lapbooky a také mnoho poznatků, se kterými budeme nadále pracovat.

Poděkování

vytvořeno: 15.3.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Děkujeme všem za příspěvky do tomboly

Děkujeme rodičům, kteří přispěli dětem do tomboly pěknými dárky.

Dále velké poděkování patří:

Arktida

BA&CON pack s.r.o.

KMS Hluk

Kovář Plus, s. r. o.

Koupaliště Hluk, Ondřej Kotačka

Moreau Agri, s. r. o.

Obec Popovice

Tekoo, s. r. o.

Toko Agri

Zdravotní pojišťovna ministerstva ČR

Nevyzvednuté ceny z tomboly si můžete vyzvednout v Základní škole do pátku 21.3.2014 po předložení výherního lístku.

Výtěžek z karnevalu bude použit na úpravy školní zahrady.

Ing. Jana Buršová – ředitelka ZŠ a MŠ Podolí