Vánoční přání před 29 dny, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 29 dny, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 29 dny, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Ocenění pro mladé spisovatele

vytvořeno: 1.6.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality Všichni byli oceněni.

Žáci 4. a 5. třídy se zúčastnili tvůrčího psaní v literární soutěži, obdarování drobnou cenou a diplomem byli na den děti všichni. Zvláštní umístnění získal Patrik Bublík, Josef Jošek a Jiří Richtr. Všem gratulujeme.