Kondiční vycházka před 1 dnem, 26.11.2021 - V tělocviku jsme tentokrát vyrazili zdolat kopec do Popovic. Vycházku jsme spojili s kondičním cvičením a hrami na hřišti a nechyběl ani závěrečný běh.
Adventní čas před 1 dnem, 26.11.2021 - Celá škola se zapojila do přípravy na adventní čas. Prostory krášlí svátečně nazdobený strom a dokončují se přípravy na jarmark, který se tentokrát uskuteční formou výběru výrobků podle fotek.
Třídní schůzky MŠ před 3 dny, 24.11.2021 - Třídní schůzky v MŠ se budou konat ve středu 24.11.2021 od 16.00 online. Odkaz na připojení bude zaslán rodičům v průběhu dopoledne do mailu.

Ocenění pro mladé spisovatele

vytvořeno: 1.6.2015, před 7 roky v rubrice Aktuality Všichni byli oceněni.

Žáci 4. a 5. třídy se zúčastnili tvůrčího psaní v literární soutěži, obdarování drobnou cenou a diplomem byli na den děti všichni. Zvláštní umístnění získal Patrik Bublík, Josef Jošek a Jiří Richtr. Všem gratulujeme.