Přírodověda před 19 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 20 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 27 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Ocenění pro mladé spisovatele

vytvořeno: 1.6.2015, před 5 roky v rubrice Aktuality Všichni byli oceněni.

Žáci 4. a 5. třídy se zúčastnili tvůrčího psaní v literární soutěži, obdarování drobnou cenou a diplomem byli na den děti všichni. Zvláštní umístnění získal Patrik Bublík, Josef Jošek a Jiří Richtr. Všem gratulujeme.