Beseda o Chile před 2 měsíci, 28.6.2018 - Závěrem školního roku nás navštívil pan Trávníček se svým synem, kteří pro děti měli připravenou poutavou přednášku o Chile. Zároveň se s námi přišla před prázdninami rozloučit paní starostka s panem účetním a přinesli dětem pomyslnou sladkou tečku za školním rokem.
Poznáváme Dolní Poolšaví před 2 měsíci, 28.6.2018 - V úterý a ve středu před koncem školního roku jsme vyrazili na putování po okolí Podolí - do Popovic, Hradčovic a Drslavic. Poznávali jsme nejen místní krásnou přírodu, ale také navštívili zajímavá místa. V Popovicích amfiteátr a firmu Přesné odlitky, kde jsme mohli vidět celý výrobní proces. V Drslavicích firmu Lima, která vyrábí svíčky a v Hradčovicích mnoho opravených pamětihodností.
Sběr před 2 měsíci, 28.6.2018 - V pondělí 25. června se uskutečnil již tradičně sběr papíru, elektrospotřebičů a vršků od PET lahví. Před budovou ZŠ byl přistaven kontejner, kam děti svážely sběrný materiál. Děkujeme všem, kteří přispěli. Peníze budou použity na odměny pro děti a učební pomůcky.

Ocenění pro mladé spisovatele

vytvořeno: 1.6.2015, před 3 roky v rubrice Aktuality Všichni byli oceněni.

Žáci 4. a 5. třídy se zúčastnili tvůrčího psaní v literární soutěži, obdarování drobnou cenou a diplomem byli na den děti všichni. Zvláštní umístnění získal Patrik Bublík, Josef Jošek a Jiří Richtr. Všem gratulujeme.