Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 5 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 11 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Ocenění pro mladé spisovatele

vytvořeno: 1.6.2015, před 4 roky v rubrice Aktuality Všichni byli oceněni.

Žáci 4. a 5. třídy se zúčastnili tvůrčího psaní v literární soutěži, obdarování drobnou cenou a diplomem byli na den děti všichni. Zvláštní umístnění získal Patrik Bublík, Josef Jošek a Jiří Richtr. Všem gratulujeme.