Vánoční dílničky před 1 hodinou, 12.12.2018 - V úterý 11. prosince se konaly již tradiční dílničky. Děti si spolu s rodiči mohli přijít vyrobit vánoční dekorace a drobné dárečky jako např. svícny, výrobky z vonné soli, včelího vosku nebo vánoční andílky. K tvoření hrály koledy a kdo přišel, odcházel nejen s vlastnoručními výtvory, ale i vánoční náladou.
Mikuláš ve školce a škole před 6 dny, 6.12.2018 - S obavami čekaly děti na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Mikuláš ze své zlaté knihy četl dobré i špatné skutky dětí. Mnohé děti byly překvapené, co všechno na ně věděl. Ač se jim občas podaří trošku zazlobit, dostaly všechny děti malé balíčky s dobrotami.
Advent ve škole před 6 dny, 6.12.2018 - Ve škole začaly přípravy na svátky. Zapálili jsme první svíčku na adventním věnci. Začali jsme zdobit stromečky ve třídách, abychom si sváteční atmosféru užili co nejdéle.

Nečekaná návštěva

vytvořeno: 29.1.2015, před 4 roky v rubrice Aktuality Naše školní zahrada ožila...

Naši školní zahradu pravidelně navštěvují sousedovic kočky a slepice, ale tentokrát jsme měli návštěvu zcela nečekanou a neobvyklou. Přišla k nám srnka, pobyla si u nás téměř celé dopoledne, každou přestávku jsme ji pozorovali.