Focení dětí před 4 dny, 21.5.2019 -
Střípky ze školky před 9 dny, 17.5.2019 - Co všechno jsme zažili ve školce za poslední dobu :-)
Přehlídka dravců před 13 dny, 13.5.2019 - V pondělí 13. května jsme zhlédli představení dravých ptáků. Děti viděly orla, výra, supa, poštolku, sovy a další vzácné ptáky. Řadu z nich si mohly i pohladit či si podržet na ruce.

Návštěva ZŠ Červená cesta

vytvořeno: 23.6.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Seznamujeme se s novými spolužáky

Velmi rádi jsme přijali pozvání od pana ředitele Mgr. Michka ze ZŠ Červená cesta, protože většina našich "páťáků" přestupuje na 2. stupeň právě tam.

Pan ředitel nás nejdříve provedl celou školou a poté se nás ujala paní třídní učitelka Mgr. Šárka Smělíková. Ta si připravila pro všechny děti spoustu skupinových činností, při kterých se budoucí spolužáci lépe poznali. Samozřejmě, že jsme museli vyzkoušet i jejich maxi tělocvičnu.

Musíme říct, že jsme v kunovské škole strávili velmi příjemné dopoledne. Žáci z Kunovic přijali nové spolužáky z Podolí a z Popovic ihned mezi sebe a dokonce je nechtěli ani pustit domů.

Naše děti se také na nové prostředí velmi těší, ale slíbili, že se za námi budou rádi vracet.

Přejeme jim do dalších školních let mnoho úspěchů.