Co se děje u školkáčků před 2 měsíci, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 2 měsíci, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 2 měsíci, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Návštěva ZŠ Červená cesta

vytvořeno: 23.6.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Seznamujeme se s novými spolužáky

Velmi rádi jsme přijali pozvání od pana ředitele Mgr. Michka ze ZŠ Červená cesta, protože většina našich "páťáků" přestupuje na 2. stupeň právě tam.

Pan ředitel nás nejdříve provedl celou školou a poté se nás ujala paní třídní učitelka Mgr. Šárka Smělíková. Ta si připravila pro všechny děti spoustu skupinových činností, při kterých se budoucí spolužáci lépe poznali. Samozřejmě, že jsme museli vyzkoušet i jejich maxi tělocvičnu.

Musíme říct, že jsme v kunovské škole strávili velmi příjemné dopoledne. Žáci z Kunovic přijali nové spolužáky z Podolí a z Popovic ihned mezi sebe a dokonce je nechtěli ani pustit domů.

Naše děti se také na nové prostředí velmi těší, ale slíbili, že se za námi budou rádi vracet.

Přejeme jim do dalších školních let mnoho úspěchů.