Pololetní vysvědčení a výstava Krysáci před 3 dny, 31.1.2023 - Poslední lednový den patřil slavnostnímu předání vysvědčení. V uherskobrodském muzeu si děti užily interaktivní výstavu Krysáci a také dostaly vysvědčení. Sladkou tečkou byla na závěr návštěva cukrárny.
Beseda s pamětnicí před 3 dny, 31.1.2023 - Základní školu navštívila paní Velichová, aby dětem svým povídáním i dobovými fotografiemi přiblížila minulé časy. Zavzpomínala na historii školní budovy, obce i mnohých obyvatel Podolí. Tímto jí i dalším návštěvnícím děkujeme za poučné a příjemně strávené dopoledne.
Co se děje v družině před 10 dny, 25.1.2023 - Odpoledne po skončení vyučování si v družině hrajeme, tvoříme, malujeme, vaříme, pečeme i ochutnáváme, cvičíme a chodíme ven.

Návštěva ZŠ Červená cesta

vytvořeno: 23.6.2014, před 9 roky v rubrice Aktuality Seznamujeme se s novými spolužáky

Velmi rádi jsme přijali pozvání od pana ředitele Mgr. Michka ze ZŠ Červená cesta, protože většina našich "páťáků" přestupuje na 2. stupeň právě tam.

Pan ředitel nás nejdříve provedl celou školou a poté se nás ujala paní třídní učitelka Mgr. Šárka Smělíková. Ta si připravila pro všechny děti spoustu skupinových činností, při kterých se budoucí spolužáci lépe poznali. Samozřejmě, že jsme museli vyzkoušet i jejich maxi tělocvičnu.

Musíme říct, že jsme v kunovské škole strávili velmi příjemné dopoledne. Žáci z Kunovic přijali nové spolužáky z Podolí a z Popovic ihned mezi sebe a dokonce je nechtěli ani pustit domů.

Naše děti se také na nové prostředí velmi těší, ale slíbili, že se za námi budou rádi vracet.

Přejeme jim do dalších školních let mnoho úspěchů.