Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 2 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Návštěva ZŠ Červená cesta

vytvořeno: 23.6.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Seznamujeme se s novými spolužáky

Velmi rádi jsme přijali pozvání od pana ředitele Mgr. Michka ze ZŠ Červená cesta, protože většina našich "páťáků" přestupuje na 2. stupeň právě tam.

Pan ředitel nás nejdříve provedl celou školou a poté se nás ujala paní třídní učitelka Mgr. Šárka Smělíková. Ta si připravila pro všechny děti spoustu skupinových činností, při kterých se budoucí spolužáci lépe poznali. Samozřejmě, že jsme museli vyzkoušet i jejich maxi tělocvičnu.

Musíme říct, že jsme v kunovské škole strávili velmi příjemné dopoledne. Žáci z Kunovic přijali nové spolužáky z Podolí a z Popovic ihned mezi sebe a dokonce je nechtěli ani pustit domů.

Naše děti se také na nové prostředí velmi těší, ale slíbili, že se za námi budou rádi vracet.

Přejeme jim do dalších školních let mnoho úspěchů.