Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 1 dnem, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Návštěva u Izabelky

vytvořeno: 20.9.2017, před 3 roky v rubrice Aktuality V rámci hodin prvouky jsme se byli podívat na hospodářská zvířata. Děti měly možnost nakrmit ovce, seznámit se se způsobem chovu a péčí o ně. Viděli jsme dokonce i býka. Babičce tímto děkujeme za ochotu a občerstvení pro děti.