Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 2 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Návštěva Policie ČR

vytvořeno: 21.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 20. března nás navštivila Policie.

Do naší školy přijela policistka paní Milena Šabatová, aby nám krátce pověděla o nebezpečí, které na nás číhá na internetu a o tom, co všechno by se mohlo stát, budeme-li o sobě zveřejňovat osobní informace. Mimo to jsme si také vyzkoušeli pouta, policejní oděv, odebrala nám otisky prstů.