Vánoční přání před 1 měsícem, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 1 měsícem, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 1 měsícem, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Návštěva Policie ČR

vytvořeno: 21.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 20. března nás navštivila Policie.

Do naší školy přijela policistka paní Milena Šabatová, aby nám krátce pověděla o nebezpečí, které na nás číhá na internetu a o tom, co všechno by se mohlo stát, budeme-li o sobě zveřejňovat osobní informace. Mimo to jsme si také vyzkoušeli pouta, policejní oděv, odebrala nám otisky prstů.