Společné focení před 3 dny, 15.6.2018 - fotografie ze společného fotografování jsou vystaveny na:
Pasování na čtenáře před 5 dny, 13.6.2018 - V úterý 12. června se dopoledne ve spolupráci s místní knihovnou konalo pasování prvňáčků na čtenáře. Všechny děti složily slib, který vstoupily do řádu čtenářského, dostaly šerpu, knížku a také přihlášku do knihovny. Závěrem si každý vyrobil záložku do knížky. Tímto děkujeme paní knihovnici Jitce Raclavské za spolupráci a pěkný zážitek pro děti.
Čtenářský kroužek před 5 dny, 13.6.2018 - V pondělí 11. června děti ze Čtenářského kroužku navštívily Knihovnu B. B. Buchlovana v Uherském Hradišti. Součástí návštěvy byla prohlídka synagogy, scénické čtení V naší škole je had a beseda s paní knihovnicí. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny.

Návštěva Policie ČR

vytvořeno: 21.3.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 20. března nás navštivila Policie.

Do naší školy přijela policistka paní Milena Šabatová, aby nám krátce pověděla o nebezpečí, které na nás číhá na internetu a o tom, co všechno by se mohlo stát, budeme-li o sobě zveřejňovat osobní informace. Mimo to jsme si také vyzkoušeli pouta, policejní oděv, odebrala nám otisky prstů.