Jaro očima dětí před 4 dny, 15.4.2021 - Podívejte se, jak děti umí fotit a jak zdokumentovaly proměny letošního jara.
Vycházka před 4 dny, 15.4.2021 - V rámci hodin tělesné výchovy vyrazili žáci čtvrté a páté třídy na vycházku. Zvládli chůzi nesnadným terénem, rozmary aprílového počasí i skákání po kamenech.
Návrat žáků do školy před 11 dny, 9.4.2021 - Dle nových informací MŠMT bude od pondělí 12.4.2021 zahájena výuka pro žáky 1. stupně prezenčně.

Návštěva Policie ČR

vytvořeno: 21.3.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Ve čtvrtek 20. března nás navštivila Policie.

Do naší školy přijela policistka paní Milena Šabatová, aby nám krátce pověděla o nebezpečí, které na nás číhá na internetu a o tom, co všechno by se mohlo stát, budeme-li o sobě zveřejňovat osobní informace. Mimo to jsme si také vyzkoušeli pouta, policejní oděv, odebrala nám otisky prstů.