Veselé cestičky v MŠ před 4 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 4 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.
Altán na školním dvoře před 4 dny, 12.9.2021 - V družině byl za spolupráce dětí a paní učitelky postaven altán, který slouží jako úkryt před sluncem, místo pro hry i venkovní třída k výuce za hezkého počasí.

Návštěva dopravního hřiště

vytvořeno: 7.4.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Učíme se, jak jezdit bezpečně na kole.

Naše jarní návštěva dopravního hřiště měla za cíl, získání průkazu cyklisty. Nejprve jsme absolvovali teoretickou část výuky v učebně, kde jsme také museli vyplnit písemný test, další podmínkou byla praktická jízda na kole během dopravního provozu. Výsledné body, které jsme nasbírali, rozhodli, zda získáme průkaz cyklisty.