Focení dětí před 4 dny, 21.5.2019 -
Střípky ze školky před 9 dny, 17.5.2019 - Co všechno jsme zažili ve školce za poslední dobu :-)
Přehlídka dravců před 13 dny, 13.5.2019 - V pondělí 13. května jsme zhlédli představení dravých ptáků. Děti viděly orla, výra, supa, poštolku, sovy a další vzácné ptáky. Řadu z nich si mohly i pohladit či si podržet na ruce.

Návštěva dopravního hřiště

vytvořeno: 7.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Učíme se, jak jezdit bezpečně na kole.

Naše jarní návštěva dopravního hřiště měla za cíl, získání průkazu cyklisty. Nejprve jsme absolvovali teoretickou část výuky v učebně, kde jsme také museli vyplnit písemný test, další podmínkou byla praktická jízda na kole během dopravního provozu. Výsledné body, které jsme nasbírali, rozhodli, zda získáme průkaz cyklisty.