Co se děje u školkáčků před 2 měsíci, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 2 měsíci, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 2 měsíci, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Návštěva dopravního hřiště

vytvořeno: 7.4.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Učíme se, jak jezdit bezpečně na kole.

Naše jarní návštěva dopravního hřiště měla za cíl, získání průkazu cyklisty. Nejprve jsme absolvovali teoretickou část výuky v učebně, kde jsme také museli vyplnit písemný test, další podmínkou byla praktická jízda na kole během dopravního provozu. Výsledné body, které jsme nasbírali, rozhodli, zda získáme průkaz cyklisty.