Vánoční přání před 29 dny, 20.12.2019 - Děkujeme všem rodičům, sponzorům, přátelům a zřizovateli za spolupráci a těšíme se na další rok s vámi.
Poslední den školy v roce 2019 před 29 dny, 20.12.2019 - Poslední den školy v roce 2019 byl v pátek 20. prosince a děti si užily třídní besídky. Celé dopoledne se neslo v duchu blížících se svátků. Navštívila nás i paní starostka s doprovodem, aby dětem popřáli hezké prázdniny.
Vánoční vystoupení před 29 dny, 20.12.2019 - Jako každý rok se v MŠ i ZŠ konalo vánoční vystoupení, které si děti připravily pro své nejmilejší. V bohatém programu předvedly své dovednosti hudební, jazykové, herecké i pohybové a na závěr vystoupení překvapily dárečkem.

Návštěva dopravního hřiště

vytvořeno: 7.4.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Učíme se, jak jezdit bezpečně na kole.

Naše jarní návštěva dopravního hřiště měla za cíl, získání průkazu cyklisty. Nejprve jsme absolvovali teoretickou část výuky v učebně, kde jsme také museli vyplnit písemný test, další podmínkou byla praktická jízda na kole během dopravního provozu. Výsledné body, které jsme nasbírali, rozhodli, zda získáme průkaz cyklisty.