Vánoční dílničky před 6 dny, 12.12.2018 - V úterý 11. prosince se konaly již tradiční dílničky. Děti si spolu s rodiči mohli přijít vyrobit vánoční dekorace a drobné dárečky jako např. svícny, výrobky z vonné soli, včelího vosku nebo vánoční andílky. K tvoření hrály koledy a kdo přišel, odcházel nejen s vlastnoručními výtvory, ale i vánoční náladou.
Mikuláš ve školce a škole před 12 dny, 6.12.2018 - S obavami čekaly děti na příchod Mikuláše, anděla a čerta. Mikuláš ze své zlaté knihy četl dobré i špatné skutky dětí. Mnohé děti byly překvapené, co všechno na ně věděl. Ač se jim občas podaří trošku zazlobit, dostaly všechny děti malé balíčky s dobrotami.
Advent ve škole před 12 dny, 6.12.2018 - Ve škole začaly přípravy na svátky. Zapálili jsme první svíčku na adventním věnci. Začali jsme zdobit stromečky ve třídách, abychom si sváteční atmosféru užili co nejdéle.

Návštěva betléma v Popovicích

vytvořeno: 9.1.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality První lednový týden jsme si s dětmi povídali o tradicích Tří králů a ke konci týdne navštívili pohyblivý betlém v kostele P. Marie Růžencové v Popovicích. Počasí nám přálo, tak jsme se staršími dětmi absolvovali cestu pěšky, ti menší se svezli autobusem. V kostele jsme si prohlédli krásný betlém a přispěli jsme drobným penízem do pokladničky. Dětem se výprava do kostela velmi líbila a už teď se  těší na další]