První školní den před 17 dny, 5.9.2019 - Dne 2. září byl v přítomnosti paní starostky zahájen nový školní rok. Letos jsme přivítali dva prvňáčky. Věříme, že se jim ve škole bude líbit. Přejeme všem rodičům i dětem dny plné pohody a radosti z poznávání.
Ředitelské volno v MŠ před 19 dny, 3.9.2019 - Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie do mateřské školy a školní jídelny vyhlašuje ředitelka ZŠ a MŠ, Podolí, příspěvkové organizace, ředitelské volno na úterý 10.9.2019. Nebudou zajištěny obědy pro žáky ZŠ. Výuka v ZŠ bude probíhat v běžném režimu.
Pomůcky do školy před 23 dny, 29.8.2019 - Učebnice a sešity obdrží děti v průběhu prvních dnů ve škole.

Návštěva betléma v Popovicích

vytvořeno: 9.1.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality První lednový týden jsme si s dětmi povídali o tradicích Tří králů a ke konci týdne navštívili pohyblivý betlém v kostele P. Marie Růžencové v Popovicích. Počasí nám přálo, tak jsme se staršími dětmi absolvovali cestu pěšky, ti menší se svezli autobusem. V kostele jsme si prohlédli krásný betlém a přispěli jsme drobným penízem do pokladničky. Dětem se výprava do kostela velmi líbila a už teď se  těší na další]