Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 4 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 10 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Na kole do školy

vytvořeno: 22.9.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Zapojili jsme se do této akce, abychom podpořili cyklodopravu v našem regionu...

Naše škola společně s dalšími třemi školami na okrese se zapojily do akce nazvané Na kole do školy. Ve čtvrtek 18. září přijeli všichni žáci a paní učitelky do školy na kole. Za svůj počin byli všichni odměněni drobným dárkem a sladkostí.