Přírodověda před 18 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 19 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 25 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Na kole do školy

vytvořeno: 22.9.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Zapojili jsme se do této akce, abychom podpořili cyklodopravu v našem regionu...

Naše škola společně s dalšími třemi školami na okrese se zapojily do akce nazvané Na kole do školy. Ve čtvrtek 18. září přijeli všichni žáci a paní učitelky do školy na kole. Za svůj počin byli všichni odměněni drobným dárkem a sladkostí.