Veselé cestičky v MŠ před 4 dny, 12.9.2021 - V areálu mateřské školy vznikly cestičky sloužící k rozvoji motorických dovedností hravou formou, kde si děti mohou vyzkoušet různé způsoby pohybu.
Dravci před 4 dny, 12.9.2021 - Středeční dopoledne patřilo představení dravých ptáků. Na parkovišti u MŠ se děti seznámily se známými i méně tradičními druhy dravců a jejich charakteristickými znaky i chováním. Poučné i zábavné vystoupení nadchlo všechny malé i velké diváky.
Altán na školním dvoře před 4 dny, 12.9.2021 - V družině byl za spolupráce dětí a paní učitelky postaven altán, který slouží jako úkryt před sluncem, místo pro hry i venkovní třída k výuce za hezkého počasí.

Moštování

vytvořeno: 14.10.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Aby nám jablka neshnila...

Někteří z nás uvítali, že nám odpadla matematika, jiní ale ne, protože jsme sbírali jablka na školní zahradě - práce :-(. Ale ten výsledek, to byla mňamka. U pana Libora Hanáčka jsme jablka presovali. Do školy jsme si odnesli pár kanystříků sladkého moštu. Paní učitelky nám ho ordinovaly pravidelně každou přestávku, takže samé vitamíny :-)  Letošní úroda určitě nepřišla nazmar.