Beseda o vztazích před 13 dny, 14.2.2024 - Ve třech dnech se uskutečnila beseda o vztazích s lektorkou Centra pro rodinu ve Zlíně. Povídala si s žáky o vzorech, mezilidských vztazích i rodině. V pracovních listech se pak objevovaly hodnotové preference a názory dětí na okolní svět.
Karneval před 14 dny, 13.2.2024 - Druhá únorová sobota patřila dlouho očekávanému karnevalu. Letos bylo téma Zimní království a tomu odpovídala i výzdoba. Pro masky a jejich doprovod byla připravena zábava - tančilo se, zpívalo, skákalo v tašce, hrály se hry. Kromě občerstvení, fotokoutku a malování na obličej byla připravena bohatá tombola, kde se rozdalo tři sta cen. Děkujeme rodičům, sponzorům, obci Podolí a všem, kteří se na přípravách i průběhu a úklidu podíleli.
Scénické čtení před 20 dny, 7.2.2024 - Mateřskou školu navštívil David Vacke se svým vtipným i poučným scénickým čtením Miloše Macourka. Děti pobavilo hravé zpracování knížky Pohádky a nápady, jak s textem pracovat.

Náhled obrázku

Moštování

vytvořeno: 14.10.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Aby nám jablka neshnila...

Někteří z nás uvítali, že nám odpadla matematika, jiní ale ne, protože jsme sbírali jablka na školní zahradě - práce :-(. Ale ten výsledek, to byla mňamka. U pana Libora Hanáčka jsme jablka presovali. Do školy jsme si odnesli pár kanystříků sladkého moštu. Paní učitelky nám ho ordinovaly pravidelně každou přestávku, takže samé vitamíny :-)  Letošní úroda určitě nepřišla nazmar.