Společné focení před 6 dny, 15.6.2018 - fotografie ze společného fotografování jsou vystaveny na:
Pasování na čtenáře před 8 dny, 13.6.2018 - V úterý 12. června se dopoledne ve spolupráci s místní knihovnou konalo pasování prvňáčků na čtenáře. Všechny děti složily slib, který vstoupily do řádu čtenářského, dostaly šerpu, knížku a také přihlášku do knihovny. Závěrem si každý vyrobil záložku do knížky. Tímto děkujeme paní knihovnici Jitce Raclavské za spolupráci a pěkný zážitek pro děti.
Čtenářský kroužek před 8 dny, 13.6.2018 - V pondělí 11. června děti ze Čtenářského kroužku navštívily Knihovnu B. B. Buchlovana v Uherském Hradišti. Součástí návštěvy byla prohlídka synagogy, scénické čtení V naší škole je had a beseda s paní knihovnicí. Výlet jsme zakončili návštěvou cukrárny.

Moštování

vytvořeno: 14.10.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Aby nám jablka neshnila...

Někteří z nás uvítali, že nám odpadla matematika, jiní ale ne, protože jsme sbírali jablka na školní zahradě - práce :-(. Ale ten výsledek, to byla mňamka. U pana Libora Hanáčka jsme jablka presovali. Do školy jsme si odnesli pár kanystříků sladkého moštu. Paní učitelky nám ho ordinovaly pravidelně každou přestávku, takže samé vitamíny :-)  Letošní úroda určitě nepřišla nazmar.