Drakiáda ve školní družině před 2 dny, 25.9.2020 - Kvůli nepříznivému počasí byla drakiáda přesunuta z dopoledne do odpolední družiny. Děti si řádění s draky užily na školní zahradě zalité odpoledním sluncem a dobrou náladou.
Co se děje v družině před 2 dny, 25.9.2020 - Ve školní družině je každý den pro děti připravena spousta aktivit. Od různých technik vyrábění, přes pečení, pohybové aktivity až po zasloužený odpočinek.
Ředitelské volno - pátek 25.9.2020 NEBUDE před 3 dny, 24.9.2020 - V pátek 25.9.2020 bude probíhat výuka.

Moštování

vytvořeno: 14.10.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Aby nám jablka neshnila...

Někteří z nás uvítali, že nám odpadla matematika, jiní ale ne, protože jsme sbírali jablka na školní zahradě - práce :-(. Ale ten výsledek, to byla mňamka. U pana Libora Hanáčka jsme jablka presovali. Do školy jsme si odnesli pár kanystříků sladkého moštu. Paní učitelky nám ho ordinovaly pravidelně každou přestávku, takže samé vitamíny :-)  Letošní úroda určitě nepřišla nazmar.