Přípravy na hody před 5 dny, 17.10.2019 - Jako každoročně i letos se děti ze školy připravují na hody v Podolí - nacvičují pásmo tanečků a písniček, vytváří výzdobu na výstavu zahrádkářů a připravují výrobky na jarmark.
Z hodin výtvarné výchovy před 5 dny, 17.10.2019 - V rámci podzimních témat zkoušíme různé výtvarné techniky. Práce zaměřené na podzimní plodiny si můžete prohlédnout na hody na výstavě zahrádkářů.
Hodina s knihou před 18 dny, 4.10.2019 - V rámci hodin čtení a rozvíjení čtenářské gramotnosti jednou za měsíc probíhá tzv. hodina s knihou. Děti si mohou ve škole vybrat knihu, která je zaujme a číst si v ní. Na konci hodiny pak zpracují krátký zápis o tom, co četly a mohou o knize povyprávět ostatním.

Modelujeme písmenka

vytvořeno: 8.9.2016, před 3 roky v rubrice Aktuality Hrubá mouka byla sice všude kolem nás, ale písmenka se nám podařila...]