Předškolička před 2 měsíci, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Z hodiny čtení před 19 hodinami, 26.3.2019 - V hodinách čtení a psaní, které mají spojené druháci a třeťáci, se učíme spolupráci, práci s textem, porozumění čtenému i vymýšlení nových příběhů.
Divadelní představení před 6 dny, 21.3.2019 - V pondělí 25. března jsme navštívili ve Slováckém divadle představení plné humoru s názvem Tatínek 002. Ve vtipných scénkách se děti podívaly s rodinkou do lesa, k moři i do jejich bytu a dozvěděly se o tom, jak také mohou fungovat vztahy v rodině.

Mikulášské bruslení

vytvořeno: 5.12.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Dostali jsme milé pozvání...

Základní škola Červená Cesta Kunovice, nás pozvala na mikulášské bruslení do Uherského Hradiště. Jejich pozvání jsme s radostí přijali a ve čtvrtek 4. prosince se někteří z nás vydali na stadion, kde jsme se mimo jiné také setkali s našimi bývalými a také budoucími spolužáky.