Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 2 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Mikuláš ve škole

vytvořeno: 9.12.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Žáci 4. třídy nás překvapili...

Naši spolužáci ze 4. třídy se pod vedením paní ředitelky převlekli za čertíky a mikuláše a v hodině jazyka českého zabušili na naše dveře. Každý páťák musel zazpívat písničku, pak dostal malý balíček s překvapením.