Kouzelnické vystoupení před 2 dny, 23.4.2024 - Úterní dopoledne dětem z mateřské i základní školy zpestřilo vystoupení Tomáše Šulaje. Kouzlení s kloboukem, šátky nebo třeba prachovkami plné vtipu a nadšení potěšilo a pobavilo.
Výlet MŠ do Kovozoo před 9 dny, 16.4.2024 - Největším zážitkem tohoto týdne byla cesta vlakem do KOVOSTEELU Starého Města. Výlet se nám vydařil, i když bylo hodně chladno. Děti si prohlédly areál se zvířátky a projely se vláčkem.
Povídáme si o mláďátkách před 9 dny, 16.4.2024 - Na jaře všechno kvete, roste a také zvířátka mají svá mláďátka. Tento týden jsme si povídali o zvířátkách ze dvora a zahráli si i pohádky.

Mikuláš ve škole

vytvořeno: 9.12.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Žáci 4. třídy nás překvapili...

Naši spolužáci ze 4. třídy se pod vedením paní ředitelky převlekli za čertíky a mikuláše a v hodině jazyka českého zabušili na naše dveře. Každý páťák musel zazpívat písničku, pak dostal malý balíček s překvapením.