Předškolička před 25 dny, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Valentine's day před 5 dny, 18.2.2019 - V rámci angličtiny jsme oslavili svátek sv. Valentýna, abychom dali najevo našim blízkým, že je máme rádi a také se seznámili s pojmy, které k tomuto svátku neodmyslitelně patří.
Předškoláčci ve škole před 11 dny, 12.2.2019 - Naši předškoláčci se byli podívat ve škole, jak probíhá vyučování. Zapojili se do výuky s 1. a 2. třídou. Zrovna se probírala zdravá strava. Děti si mohly vyzkoušet, jak chutnají zdravé jednohubky a ovocný salát.

Mikuláš ve škole

vytvořeno: 9.12.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Žáci 4. třídy nás překvapili...

Naši spolužáci ze 4. třídy se pod vedením paní ředitelky převlekli za čertíky a mikuláše a v hodině jazyka českého zabušili na naše dveře. Každý páťák musel zazpívat písničku, pak dostal malý balíček s překvapením.