Přírodověda před 17 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 18 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 24 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Maňáskové divadlo Sluníčko

vytvořeno: 11.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality V úterý 11. března bylo v mateřské škole velmi veselo. Divadélko Marie Janečkové nám přijelo zahrát pohádky Dlouhý, Široký a Bystrozraký, O Koblížkovi a Tři prasátka.