Poslední předvánoční den školy před 29 dny, 18.12.2020 - V tomto kalendářním roce jsme se naposled sešli ve škole. Den zahájila přáním paní starostka, která spolu s panem místostarostou přišla potěšit krabicí plnou dobrot. Během prvních dvou hodin jsme si rozdali dárky, popřáli si hezké prožití Vánoc a společně si užili vánoční atmosféru.
Vánoční tvoření nejen z keramiky před 1 měsícem, 10.12.2020 - V rámci školní družiny probíhají tématicky zaměřená odpoledne - keramické tvoření, pečení perníčků, vánoční vyrábění dekorací a ozdob. Těmito a dalšími aktivitami paní učitelky vnáší vánoční atmosféru a krátí dětem čekání na nejkrásnější svátky v roce.
Čteme pro Kuře před 1 měsícem, 7.12.2020 - Podpořme dobrou věc

Maňáskové divadlo Sluníčko

vytvořeno: 11.3.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality V úterý 11. března bylo v mateřské škole velmi veselo. Divadélko Marie Janečkové nám přijelo zahrát pohádky Dlouhý, Široký a Bystrozraký, O Koblížkovi a Tři prasátka.