Přírodověda před 15 dny, 1.11.2019 - Čtvrťáci a páťáci se v rámci přírodovědy seznamovali s nejznámějšími horninami a nerosty. Děti také přinesly vlastní nálezy z volné přírody.
Dýňování ve školní družině před 15 dny, 31.10.2019 - Páteční odpoledne před podzimními prázdninami patřilo dlabání a zdobení dýní. Odpolední program byl plný písniček, tance a hlavně vyřezávání dýní, které teď zdobí vstup a vítají všechny, kdo jsou do školy.
Podzimní lucerničky před 22 dny, 25.10.2019 - Žáci prvního, druhého a třetího ročníku vytvořili v pracovních činnostech veselé lucerny pro zpříjemnění podzimních večerů.

Logické deskové hry

vytvořeno: 26.4.2017, před 3 roky v rubrice Aktuality Kroužek, který žáci po vyučování velmi rádi navštěvují. Z projektu Šablony mají děti možnost navštěvovat zdarma Klub deskových a logických her, které vede paní učitelka Mgr. Helena Březinová. Děti mají možnost si vyzkoušet nové hry a plní logické úkoly.