Pasování na čtenáře před 9 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 9 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 9 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Logické deskové hry

vytvořeno: 26.4.2017, před 5 roky v rubrice Aktuality Kroužek, který žáci po vyučování velmi rádi navštěvují. Z projektu Šablony mají děti možnost navštěvovat zdarma Klub deskových a logických her, které vede paní učitelka Mgr. Helena Březinová. Děti mají možnost si vyzkoušet nové hry a plní logické úkoly.