Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 4 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 7 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 7 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Logické deskové hry

vytvořeno: 26.4.2017, před 3 roky v rubrice Aktuality Kroužek, který žáci po vyučování velmi rádi navštěvují. Z projektu Šablony mají děti možnost navštěvovat zdarma Klub deskových a logických her, které vede paní učitelka Mgr. Helena Březinová. Děti mají možnost si vyzkoušet nové hry a plní logické úkoly.