Slavnostní ukončení školního roku 2020/2021 před 23 dny, 7.7.2021 - Poslední červnový den patřil předání vysvědčení a loučení. Školu navštívili i zástupci obce Podolí. Přejeme všem dětem i jejich blízkým prázdniny plné sluníčka a radosti ze společně strávených chvil.
Výšlap do Amfíku před 23 dny, 7.7.2021 - Předposlední školní den patřil toulkám okolní přírodou. Čtvrťáci a páťáci ho strávili procházkou do Amfíku. Osvěžili jsme se u studánky, zastavili se u rybníka s labutěmi, poseděli na zahrádce restaurace a užili si spoustu zábavy.
Párty pro páťáky před 23 dny, 7.7.2021 - V posledním týdnu školy jsme se na školním dvoře rozloučili se druhou třídou, která byla v ZŠ celých pět let prvního stupně. Vzduchem létaly zátky od dětského šampaňského, připíjelo se na šťastnou další životní etapu, tančilo se a hrály se hry. Školu opouští devět žáků páté třídy. Přejeme všem, ať se jim daří.

Další kroužky

Nabídka dalších kroužků bude dle zájmu žáků. Jinak mají žáci možnost navštěvovat různé zájmové činnosti v rámci školní družiny

Náprava poruch učení

Žákům s vývojovými poruchami učení (dyslexie, dysgrafie, poruchy pozornosti atd.) se v naší škole věnuje pravidelná péče.

Pracujeme při individuálních konzultacích s dotací dle IVP. Využívají se k tomu speciální učebnice, pracovní listy, čítanky a počítačový program, který mají někteří žáci také zakoupený pro domácí procvičování.

Zájmová činnost