První školní den před 13 dny, 5.9.2019 - Dne 2. září byl v přítomnosti paní starostky zahájen nový školní rok. Letos jsme přivítali dva prvňáčky. Věříme, že se jim ve škole bude líbit. Přejeme všem rodičům i dětem dny plné pohody a radosti z poznávání.
Ředitelské volno v MŠ před 15 dny, 3.9.2019 - Z důvodu přerušení dodávky elektrické energie do mateřské školy a školní jídelny vyhlašuje ředitelka ZŠ a MŠ, Podolí, příspěvkové organizace, ředitelské volno na úterý 10.9.2019. Nebudou zajištěny obědy pro žáky ZŠ. Výuka v ZŠ bude probíhat v běžném režimu.
Pomůcky do školy před 19 dny, 29.8.2019 - Učebnice a sešity obdrží děti v průběhu prvních dnů ve škole.

Další kroužky

Nabídka dalších kroužků bude dle zájmu žáků. Jinak mají žáci možnost navštěvovat různé zájmové činnosti v rámci školní družiny

Náprava poruch učení

Žákům s vývojovými poruchami učení (dyslexie, dysgrafie, poruchy pozornosti atd.) se v naší škole věnuje pravidelná péče.

Pracujeme při individuálních konzultacích s dotací dle IVP. Využívají se k tomu speciální učebnice, pracovní listy, čítanky a počítačový program, který mají někteří žáci také zakoupený pro domácí procvičování.

Zájmová činnost