Výlet do Kutné Hory před 4 dny, 13.5.2022 - Středeční výlet do města stříbra provázelo slunečné počasí a pohodová atmosféra. Dopoledne a část odpoledne jsme strávili ve společnosti průvodce, který nás provedl Vlašským dvorem a Mincovnou. Děti se zde seznámily s historií jádra města i historií mincovnictví. Následovala procházka historickým centrem s výkladem a návštěva Chrámu sv. Barbory a přilehlé kaple. Prostřednictvím pohádkového příběhu a pověstí jsme se dozvěděli spoustu zajímavostí. Po společné části následoval rozchod, aby si všichni mohli prozkoumat centrum města. Vrátili jsme se ve večerních hodinách, příjemně unavení a bohatší o mnoho nových poznatků a zážitků.
Dubnové dny v družině před 11 dny, 6.5.2022 - Závěr dubna patřil táboráku a čarodějnicím. Děti si na zahradě ozdobily májku, opekly špekáčky a užily spoustu zábavy.
Čarodějnice v MŠ před 11 dny, 6.5.2022 - Poslední dubnový pátek jsme měli ve školce čarodějnický den. Děti plnily spoustu úkolů, aby mohly být “pasovaní” na čarodějnice. Vymyslely si například své čarodějnické jméno, učily se létat na koštěti a taky vařily pravý lektvar.

Další kroužky

Nabídka dalších kroužků bude dle zájmu žáků.

Žáci mají možnost navštěvovat různé zájmové činnosti v rámci školní družiny

Náprava poruch učení

Žákům s vývojovými poruchami učení (dyslexie, dysgrafie, poruchy pozornosti atd.) se v naší škole věnuje pravidelná péče.

Pracujeme při individuálních konzultacích s dotací dle IVP. Využívají se k tomu speciální učebnice, pracovní listy, čítanky a počítačový program, který mají někteří žáci také zakoupený pro domácí procvičování.

Zájmová činnost