Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 1 dnem, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.
Proužkovaný den před 12 dny, 7.6.2019 - V pátek 7. 6. 2019 jsme oblečením proužkovaných triček podpořili děti s rozštěpem, protože situace, kterou tyto děti i jejich procházejí, není lehká, i když jim často do života zůstane "jen" malý proužek na tváři.
Výšlap na Pepčín před 12 dny, 7.6.2019 - V rámci dne dětí jsme se vydali na výšlap na místo bývalého zámečku Pepčín nad Vlčnovem. Vystoupali jsme na rozhlednu Hraběcí, prošli se lesem, našli poklad, opekli špekáčky a vyřádili se v lese. Na zpáteční cestě jsme se zastavili na dětském hřišti a s veselou náladou se vrátili zpět.

Další kroužky

Nabídka dalších kroužků bude dle zájmu žáků. Jinak mají žáci možnost navštěvovat různé zájmové činnosti v rámci školní družiny

Náprava poruch učení

Žákům s vývojovými poruchami učení (dyslexie, dysgrafie, poruchy pozornosti atd.) se v naší škole věnuje pravidelná péče.

Pracujeme při individuálních konzultacích s dotací dle IVP. Využívají se k tomu speciální učebnice, pracovní listy, čítanky a počítačový program, který mají někteří žáci také zakoupený pro domácí procvičování.

Zájmová činnost