Vycházka k Olšavě před 2 dny, 21.4.2021 - 22. dubna se slaví den Země, a proto jsme vyrazili na vycházku k neregulovanému toku řeky Olšavy. Kromě mnoha rostlin a živočichů zaujala děti zejména možnost zblízka si prohlédnout vrstvy země. Překvapením byla průzračná voda a písčitá pláž se spoustou škeblí. Dalším plánem je navštívit toto zajímavé místo znovu a vyčistit ho od naplavených odpadků.
ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÉ ŠKOLY před 2 dny, 21.4.2021 - Zápis dětí do mateřské školy proběhne od 2.-16.5.2021 doručením dokumentů do Základní školy a Mateřské školy, Podolí, příspěvkové organizace
Informace pro školy a školská zařízení od 26.4.2021 před 2 dny, 21.4.2021 - Od pondělí 26.4.2021 platí další pravidla v poskytování vzdělávání dětí, žáků, studentů

Další kroužky

Nabídka dalších kroužků bude dle zájmu žáků. Jinak mají žáci možnost navštěvovat různé zájmové činnosti v rámci školní družiny

Náprava poruch učení

Žákům s vývojovými poruchami učení (dyslexie, dysgrafie, poruchy pozornosti atd.) se v naší škole věnuje pravidelná péče.

Pracujeme při individuálních konzultacích s dotací dle IVP. Využívají se k tomu speciální učebnice, pracovní listy, čítanky a počítačový program, který mají někteří žáci také zakoupený pro domácí procvičování.

Zájmová činnost