Předvelikonoční návštěva oveček před 1 dnem, 23.4.2019 - Poslední středeční hodina před Velikonoci patřila návštěvě oveček u Baičevů. Děkujeme za možnost návštěvy, vyprávění o zvířatech i občerstvení.
Velikonoční dílničky před 1 dnem, 23.4.2019 - I letos měli možnost děti i rodiče navštívit velikonoční dílničky a vyrobit si jarní dekorace. Výběr aktivit byl pestrý - od zdobení vajíček a perníků přes výrobu přáníček až po drobné předměty k výzdobě domova.
Včelařský kroužek před 1 dnem, 23.4.2019 - Ve včelařském kroužku se děti učí nejen teoretické poznatky ze života včel a péče o ně, ale i zkoušejí praktické dovednosti nezbytné pro každého včelaře.

Kouzelnické představení

vytvořeno: 10.2.2015, před 4 roky v rubrice Aktuality V Kulturním domě v Podolí se kouzlilo...

Společně s dětmi z mateřské školky jsme měli možnost navštívit kouzelnické představení, které se konalo v Kulturním domě v Podolí.