Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 1 dnem, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Karneval

vytvořeno: 15.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Naše škola pořádala již tradičně karneval pro děti

Letošní karneval se konal v sobotu 15. března a přestože bylo trochu deštivé počasí, kulturní dům byl plný dětí a masek. Program nám obohatil kouzelník se svou asistentkou, děti si mohly pohladit i živou hrdličku. Největší řada byla u zvířátek z nafukovacích balonků. Komu se zdálo, že jeho karnevalovému outfitu ještě něco chybí, mohl si nechal namalovat něco pěkného na obličej.