Předškolička před 2 měsíci, 28.1.2019 - Ve čtvrtek 7.2.2019 v 15.45 hodin zahajuje předškolička pro předškolní děti nejen z naší mateřské školy.
Z hodiny čtení před 19 hodinami, 26.3.2019 - V hodinách čtení a psaní, které mají spojené druháci a třeťáci, se učíme spolupráci, práci s textem, porozumění čtenému i vymýšlení nových příběhů.
Divadelní představení před 6 dny, 21.3.2019 - V pondělí 25. března jsme navštívili ve Slováckém divadle představení plné humoru s názvem Tatínek 002. Ve vtipných scénkách se děti podívaly s rodinkou do lesa, k moři i do jejich bytu a dozvěděly se o tom, jak také mohou fungovat vztahy v rodině.

Karneval

vytvořeno: 15.3.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Naše škola pořádala již tradičně karneval pro děti

Letošní karneval se konal v sobotu 15. března a přestože bylo trochu deštivé počasí, kulturní dům byl plný dětí a masek. Program nám obohatil kouzelník se svou asistentkou, děti si mohly pohladit i živou hrdličku. Největší řada byla u zvířátek z nafukovacích balonků. Komu se zdálo, že jeho karnevalovému outfitu ještě něco chybí, mohl si nechal namalovat něco pěkného na obličej.