Karneval před 9 dny, 10.2.2020 - Nedělní odpoledne patřilo karnevalovému veselí v kulturním domě. Na programu byla živá hudba, tanec, zábava a na závěr bohatá tombola. Děti roztančila i Simonka Vagdalová, která si připravila pohybové vystoupení k několika písničkám a sklidila zasloužený úspěch a potlesk. Děkujeme tímto obci Podolí a všem, kteří se podíleli na přípravě a průběhu karnevalu a sponzorům za dárky do tomboly.
Bruslení před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci všestranného rozvoje sportovních dovedností dětí jsou hodiny tělocviku v měsíci únoru věnovány bruslení na nádvoří Jezuitské koleje v Uherském Hradišti.
Veršování před 12 dny, 7.2.2020 - V rámci hodin čtení si čtvrťáci a páťáci vyzkoušeli netradiční práci s verši, dramatizaci, pantomimu i vlastní tvorbu.

Karneval

vytvořeno: 15.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Naše škola pořádala již tradičně karneval pro děti

Letošní karneval se konal v sobotu 15. března a přestože bylo trochu deštivé počasí, kulturní dům byl plný dětí a masek. Program nám obohatil kouzelník se svou asistentkou, děti si mohly pohladit i živou hrdličku. Největší řada byla u zvířátek z nafukovacích balonků. Komu se zdálo, že jeho karnevalovému outfitu ještě něco chybí, mohl si nechal namalovat něco pěkného na obličej.