Pasování na čtenáře před 7 dny, 23.6.2022 - Prvňačka Kristýnka Stenbergerová byla slavnostně pasována na čtenářku a to přímo uprostřed krásné přírody, která Podolí obklopuje.
T-mobile olympijský běh před 7 dny, 23.6.2022 - Ve středu 22. června v 10:00 odstartoval celorepublikový olympijský běh. Naši žáci absolvovali trasu dlouhou 0,5 nebo 1 km. Největším vítězstvím bylo, že všichni zvládli danou trasu uběhnout a v cíli na ně čekala odměna v podobě výtvarných potřeb, kšiltovek a diplomů.
Hravá geometrie před 7 dny, 23.6.2022 - V hodině geometrie si páťáci prostřednictvím konstrukčních úloh a lega vyzkoušeli svou prostorovou představivost.

Karneval

vytvořeno: 15.3.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Naše škola pořádala již tradičně karneval pro děti

Letošní karneval se konal v sobotu 15. března a přestože bylo trochu deštivé počasí, kulturní dům byl plný dětí a masek. Program nám obohatil kouzelník se svou asistentkou, děti si mohly pohladit i živou hrdličku. Největší řada byla u zvířátek z nafukovacích balonků. Komu se zdálo, že jeho karnevalovému outfitu ještě něco chybí, mohl si nechal namalovat něco pěkného na obličej.