Testování žáků základní školy - změna od 17.1.2022 před 2 měsíci, 9.12.2021 - Žáci základní školy se budou testovat na přítomnost COVID 19 každé pondělí až do 28.2.2021, zaměstnanci ZŠ se testují 1x týdně, zaměstnanci MŠ 2x týdně
Tvoření z keramické hlíny před 8 dny, 17.1.2022 - Pracovní činnosti v pátek patřily keramice. Mladší žáci vytvářeli krmítka, ptáčky a další zvířata. Hotové výrobky rovnou putují na vypálení do nové pece.
Chystáme se na olympiádu před 16 dny, 9.1.2022 - V hodinách tělesné výchovy pilujeme formu v různých disciplínách, protože se blíží nejen začátek ZOH, ale také začátek školní Podolympiády, která odstartuje už v únoru a bude probíhat až do června, kdy se plánuje slavnostní vyhlášení úspěšných sportovců v jednotlivých disciplínách.

Na kolech dětem

vytvořeno: 10.6.2014, před 8 roky v rubrice Aktuality Nadační akce Josefa Zimovčáka

V pátek dne  6. 6. 2014 měli žáci ZŠ Podolí možnost se seznámit s osobností Josefa Zimovčáka, jehož peloton projížděl naší obcí a občerstvovací zastávka byla u Obecního úřadu Podolí. Jednalo se o 2. etapu nadační cyklotour na trase  Hodonín - Zlín 119km  (Hodonín – Strážnice – Uherské Hradiště – Drslavice – Uherský Brod – Luhačovice – Vizovice – Zlín)

Účelem této cyklotour byla veřejná sbírka na získání finančních prostředků na rekondiční pobyty dětí po náročné onkologické léčbě.

Pan Zimovčák bohužel nemohl tentokrát přijet na svém oblíbeném „KOSTITŘASU“,  nýbrž autem, s polámanou rukou a dalšími zraněními, které si přivodil o den dříve při 1. etapě cyklotour (na trase blízko města Hodonín).