Výlet MŠ do Kovozoo před 2 dny, 16.4.2024 - Největším zážitkem tohoto týdne byla cesta vlakem do KOVOSTEELU Starého Města. Výlet se nám vydařil, i když bylo hodně chladno. Děti si prohlédly areál se zvířátky a projely se vláčkem.
Povídáme si o mláďátkách před 2 dny, 16.4.2024 - Na jaře všechno kvete, roste a také zvířátka mají svá mláďátka. Tento týden jsme si povídali o zvířátkách ze dvora a zahráli si i pohádky.
Výsledky zápisu dětí do 1. ročníku ZŠ před 3 dny, 15.4.2024 -

Náhled obrázku

Na kolech dětem

vytvořeno: 10.6.2014, před 10 roky v rubrice Aktuality Nadační akce Josefa Zimovčáka

V pátek dne  6. 6. 2014 měli žáci ZŠ Podolí možnost se seznámit s osobností Josefa Zimovčáka, jehož peloton projížděl naší obcí a občerstvovací zastávka byla u Obecního úřadu Podolí. Jednalo se o 2. etapu nadační cyklotour na trase  Hodonín - Zlín 119km  (Hodonín – Strážnice – Uherské Hradiště – Drslavice – Uherský Brod – Luhačovice – Vizovice – Zlín)

Účelem této cyklotour byla veřejná sbírka na získání finančních prostředků na rekondiční pobyty dětí po náročné onkologické léčbě.

Pan Zimovčák bohužel nemohl tentokrát přijet na svém oblíbeném „KOSTITŘASU“,  nýbrž autem, s polámanou rukou a dalšími zraněními, které si přivodil o den dříve při 1. etapě cyklotour (na trase blízko města Hodonín).