Návrat žáků do školních lavic od 18.11.2020 před 11 dny, 15.11.2020 -
Z domácích prací dětí před 27 dny, 30.10.2020 - O prázdninách měly děti možnost využít pracovní listy, ve kterých mohly najít nejen zábavu, ale i rozšířit si své znalosti.
Projekty v angličtině před 27 dny, 30.10.2020 - V rámci domácí práce si páťáci tvořili projekty s názvem About you. Děti psaly o své rodině, zálibách, mazlíčcích, kreslily, vystřihovaly a lepily. A jejich práce byly velmi povedené.

Na kolech dětem

vytvořeno: 10.6.2014, před 7 roky v rubrice Aktuality Nadační akce Josefa Zimovčáka

V pátek dne  6. 6. 2014 měli žáci ZŠ Podolí možnost se seznámit s osobností Josefa Zimovčáka, jehož peloton projížděl naší obcí a občerstvovací zastávka byla u Obecního úřadu Podolí. Jednalo se o 2. etapu nadační cyklotour na trase  Hodonín - Zlín 119km  (Hodonín – Strážnice – Uherské Hradiště – Drslavice – Uherský Brod – Luhačovice – Vizovice – Zlín)

Účelem této cyklotour byla veřejná sbírka na získání finančních prostředků na rekondiční pobyty dětí po náročné onkologické léčbě.

Pan Zimovčák bohužel nemohl tentokrát přijet na svém oblíbeném „KOSTITŘASU“,  nýbrž autem, s polámanou rukou a dalšími zraněními, které si přivodil o den dříve při 1. etapě cyklotour (na trase blízko města Hodonín).