Co se děje u školkáčků před 2 měsíci, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 2 měsíci, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 2 měsíci, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Na kolech dětem

vytvořeno: 10.6.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Nadační akce Josefa Zimovčáka

V pátek dne  6. 6. 2014 měli žáci ZŠ Podolí možnost se seznámit s osobností Josefa Zimovčáka, jehož peloton projížděl naší obcí a občerstvovací zastávka byla u Obecního úřadu Podolí. Jednalo se o 2. etapu nadační cyklotour na trase  Hodonín - Zlín 119km  (Hodonín – Strážnice – Uherské Hradiště – Drslavice – Uherský Brod – Luhačovice – Vizovice – Zlín)

Účelem této cyklotour byla veřejná sbírka na získání finančních prostředků na rekondiční pobyty dětí po náročné onkologické léčbě.

Pan Zimovčák bohužel nemohl tentokrát přijet na svém oblíbeném „KOSTITŘASU“,  nýbrž autem, s polámanou rukou a dalšími zraněními, které si přivodil o den dříve při 1. etapě cyklotour (na trase blízko města Hodonín).