Střípky ze školky před 2 dny, 17.5.2019 - Co všechno jsme zažili ve školce za poslední dobu :-)
Přehlídka dravců před 6 dny, 13.5.2019 - V pondělí 13. května jsme zhlédli představení dravých ptáků. Děti viděly orla, výra, supa, poštolku, sovy a další vzácné ptáky. Řadu z nich si mohly i pohladit či si podržet na ruce.
Den Země před 14 dny, 6.5.2019 - V pátek 26. dubna jsme v Kovosteelu oslavili den naší planety. Pro děti byly připraveny soutěže, úkoly a kvízy s ekologickou tématikou a řada zábavných atrakcí. Na zpáteční cestě si třeťáci a čtvrťáci prohlédli Legiovlak a seznámili se s jeho historickým významem.

Hasík

vytvořeno: 22.2.2017, před 2 roky v rubrice Aktuality Preventivní program pro žáky 1. stupně v oblasti požární výchovy.