Fotografování na závěr školního roku 2019/2020 před 2 dny, 6.7.2020 - Fotografie si můžete prohlédnout na webu - viz soubor
Hurá na prázdniny před 5 dny, 3.7.2020 - ZŠ a MŠ Podolí přeje všem krásné prožití prázdnin. Ať jsou plné pohody, sluníčka, radosti a zážitků. V září se na vás budeme těšit!
Předání vysvědčení před 5 dny, 3.7.2020 - V úterý byl zakončen školní rok 2019/2020 předáním vysvědčení, které tentokrát proběhlo na nově zrekonstruovaném školním dvoře. S dětmi se rozloučily paní učitelky a paní ředitelka a s pracovníky školy pan místostarosta. Paní ředitelka ocenila děti, které udělaly největší pokrok. Děkujeme rodičům za spolupráci a těšíme se na ně i na děti v dalším školním roce.

Exkurze v Uherském Brodě

vytvořeno: 26.3.2014, před 6 roky v rubrice Aktuality Do Uherského Brodu jsme se vydali hned na tři zajímavá místa.

V úterý 25. března jsme jeli vlakem do Uherského Brodu, kde jsme navštivili hned tři zajímavá místa. Nejprve jsme šli na stanici záchranné služby, abychom se více dozvěděli o práci záchranářů, vyzkoušeli jsme si zde roli pacientů. Pěšky jsme se přesunuli do hvězdárny, kde byl pro nás připravený výukový pořad o vesmíru. Na závěr jsme navštivili muzeum Jana Amose Komenského, kde jsme ve skupinkách pracovali na nejrůznějších úkolech, hravou formou jsme se dozvěděli více z jeho života.