Co se děje u školkáčků před 14 dny, 1.7.2019 - Děti si to ve školce užívají :-)
Výlet do Bratislavy před 20 dny, 25.6.2019 - Ve středu 19. června se uskutečnil školní výlet do hlavního města Slovenské republiky. Nejprve jsme navštívili významné historické místo - památník Slavín, poté jsme se přemístili na Bratislavský hrad a následně prošli Starým městem. I přes horké počasí se výlet vydařil a kromě nově poznaných míst jsou děti bohatší i o nové zážitky.
Závěrečné vystoupení MŠ a ZŠ před 28 dny, 18.6.2019 - Pondělní odpoledne patřilo v mateřské i základní škole hudbě, tanci a dalším uměleckým činnostem. Děti v rámci svého vystoupení předvedly, co všechno umí a co je baví. Předškoláci byli slavnostně pasováni na školáky a oficiálně se tak zařadili mezi školáky.

Exkurze v Uherském Brodě

vytvořeno: 26.3.2014, před 5 roky v rubrice Aktuality Do Uherského Brodu jsme se vydali hned na tři zajímavá místa.

V úterý 25. března jsme jeli vlakem do Uherského Brodu, kde jsme navštivili hned tři zajímavá místa. Nejprve jsme šli na stanici záchranné služby, abychom se více dozvěděli o práci záchranářů, vyzkoušeli jsme si zde roli pacientů. Pěšky jsme se přesunuli do hvězdárny, kde byl pro nás připravený výukový pořad o vesmíru. Na závěr jsme navštivili muzeum Jana Amose Komenského, kde jsme ve skupinkách pracovali na nejrůznějších úkolech, hravou formou jsme se dozvěděli více z jeho života.