Beseda o Chile před 2 měsíci, 28.6.2018 - Závěrem školního roku nás navštívil pan Trávníček se svým synem, kteří pro děti měli připravenou poutavou přednášku o Chile. Zároveň se s námi přišla před prázdninami rozloučit paní starostka s panem účetním a přinesli dětem pomyslnou sladkou tečku za školním rokem.
Poznáváme Dolní Poolšaví před 2 měsíci, 28.6.2018 - V úterý a ve středu před koncem školního roku jsme vyrazili na putování po okolí Podolí - do Popovic, Hradčovic a Drslavic. Poznávali jsme nejen místní krásnou přírodu, ale také navštívili zajímavá místa. V Popovicích amfiteátr a firmu Přesné odlitky, kde jsme mohli vidět celý výrobní proces. V Drslavicích firmu Lima, která vyrábí svíčky a v Hradčovicích mnoho opravených pamětihodností.
Sběr před 2 měsíci, 28.6.2018 - V pondělí 25. června se uskutečnil již tradičně sběr papíru, elektrospotřebičů a vršků od PET lahví. Před budovou ZŠ byl přistaven kontejner, kam děti svážely sběrný materiál. Děkujeme všem, kteří přispěli. Peníze budou použity na odměny pro děti a učební pomůcky.

Exkurze v Uherském Brodě

vytvořeno: 26.3.2014, před 4 roky v rubrice Aktuality Do Uherského Brodu jsme se vydali hned na tři zajímavá místa.

V úterý 25. března jsme jeli vlakem do Uherského Brodu, kde jsme navštivili hned tři zajímavá místa. Nejprve jsme šli na stanici záchranné služby, abychom se více dozvěděli o práci záchranářů, vyzkoušeli jsme si zde roli pacientů. Pěšky jsme se přesunuli do hvězdárny, kde byl pro nás připravený výukový pořad o vesmíru. Na závěr jsme navštivili muzeum Jana Amose Komenského, kde jsme ve skupinkách pracovali na nejrůznějších úkolech, hravou formou jsme se dozvěděli více z jeho života.